ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

екологія, Экология

Вчера, 20-го июня, на сайте львовского городского совета появился перечень отказов от областей на просьбу принять на полигоны и свалки львовский мусор. В перечне есть и органы местного самоуправления Закарпатья, к которым, как понятно из ответов, обращался городской председатель Львова Андрей Иванович Садовый.

928 просмотров. Обсудить (1)
Загрузка...

До 75 відсотків людей можуть зіткнутися зі смертельно небезпечними температурами

487 просмотров. Обговорити (0)

Днями під час виступу в Івано-Франківську на фестивалі "ПортоФранко" співачка Руслана Лижичко звернулася до Президента України з вимогою підписати Закон "Про збереження Карпатських пралісів". Про це Руслана написала на своїй власній сторінці у Facebook.

200 просмотров. Обговорити (0)
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Схема планування територій відноситься до важливих нормативно-правових актів на регіональному рівні, і представляє собою планувальну документацію, яка розробляється на підставі Закону «Про Генеральну схему планування території України», та визначає принципові питання перспективних напрямків розвитку, планування, забудови та використання територій, адміністративно- територіальної одиниці.
136 просмотров. Обговорити (0)

Прийдешнє літо пройде в Ужгородському лісовому господарстві під знаком турботи лісівників про майбутні покоління та природу.

161 просмотр. Обговорити (0)
Село Луги, от которого до самой высокой горы страны - Говерлы рукой подать должно выглядеть чистым и опрятным. Председатель населенного пункта говорит, пытаются делать для этого по максимуму.
529 просмотров. Обсудить (1)
У четвер, 15 червня, в атріумі будівлі Закарпатської обласної ради відбулися міські зібрання у форматі “town hall meetings”, присвячені актуальній темі сьогодення: «Поводження з твердими побутовими відходами: розподіл фінансового навантаження».
184 просмотра. Обговорити (0)
У мережу потрапило відео діяльності міні-ГЕС європейського зразка на Закарпатті.
241 просмотр. Обговорити (0)

Донеччина та Луганщина увійшли у трійку найпроблемніших регіонів з точки зору екології

320 просмотров. Обговорити (0)

В Минэкологии назвали самые загрязненные города и области в Украине. В антирейтинг попали не только города-миллионники, но и небольшие города.

620 просмотров. Обсудить (0)
В ночь на пятницу жители Львова на несколько часов заблокировали движение автотранспорта по городским улицам, требуя вывезти накопившийся мусор.
465 просмотров. Обсудить (0)

Рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки

122 просмотра. Обговорити (0)

Тваринний світ тут настільки різноманітний, що в радіусі 30 кілометрів можна зустріти багато цікавих представників різних видів

197 просмотров. Обговорити (0)

В Закарпатье нет альтернативы развитию туризма. Это наш главный экономический потенциал.

480 просмотров. Обсудить (0)

У Харкові на Дергачівському полігоні твердих побутових відходів найближчим часом має розпочатися будівництво сміттєпереробного заводу.

204 просмотра. Обговорити (0)

В швейцарском Цюрихе открыли первый в мире завод, который перерабатывает углекислый газ.

637 просмотров. Обсудить (0)

Днями хустянин Володимир Гуц повідомив, що до нього в гості у Городилово завітали два плазуни, довжиною приблизно 60 сантиметрів.

248 просмотров. Обговорити (0)

В соцсети Фейсбук Вячеслав Шпонтак выложил фото большой свалки мусора, которая находится на перекрестке улиц Загорской и Датского в Ужгороде.

871 просмотр. Обсудить (1)

Вчені припускають, що від бактерій може бути більше шкоди, ніж користі

98 просмотров. Обговорити (0)

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення «Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2016 - 2018 роки».

155 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 17 травня, депутати Закарпатської облради продовжили вивчати матеріали другого пленарного засідання сьомої сесії облради,яке відбудеться 25 травня.

195 просмотров. Обговорити (0)

Екологічний стан на території Мужіївського родовища – складний, адже після діяльності попередніх видобувних підприємств поблизу залишилися насипи рудних відвалів. Вони містять концентрації сульфідів заліза та інших важких металів, що окислюють поверхневі стічні води.

241 просмотр. Обговорити (0)

Львів'яни занепокоєні санітарним станом у місті та побоюються сміттєвого колапсу.

152 просмотра. Обговорити (0)

У Національному природному парку «Синевир» відкрили екостежку у кроні дерев. Її висота близько 20 метрів, а протяжність близько 500. Хоча стежка має екстремальну складову, проте нею можуть користуватися навіть діти і літні люди.

167 просмотров. Обговорити (0)