ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Экономика

Российский рубль, который опустился по отношению к доллару до минимума с февраля, стал самой стремительно дешевеющей валютой развивающихся странах на фоне падения цен на нефть.

560 просмотров. Обсудить (1)

Сейм Польши принял новый законопроект о популяризации трудоустройства и учреждений рынка труда. Новые правила, в частности, касаются и трудоустройства украинцев.

1046 просмотров. Обсудить (2)
Загрузка...

Украинский бизнесмен Игорь Коломойский оспаривает в суде решение о признании неплатежеспособным "Приватбанк", а также решение о его национализации.

433 просмотра. Обсудить (0)

Відповідно до пункту 5 Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України 03.09.2013 № 787 (зі змінами) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2013 р. № 1650/24182 повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, платежів та інших доходів бюджетів здійснюється за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, а при поверненні судового збору (крім помилково зарахованого) – за ухвалою суду, яка набрала законної сили.

75 просмотров. Обговорити (0)

Из-за подорожания спирта и ставки акцизного налога цены на алкоголь в Украине поднимутся, особенно – на водку.

454 просмотра. Обсудить (0)

23-25 червня у м.Трускавець Львівської області відбудеться 2-й Форум місцевого розвитку, участь в якому візьме голова Закарпатської облради Михайло Рівіс. Тема заходу: «Розвиток Карпатського регіону, децентралізаційні процеси, транскордонна співпраця та енергоефективність».

72 просмотра. Обговорити (0)
Впровадження безвізу, нові робочі місця та інвестиційні проекти на Закарпатті — у програмі «З перших вуст».
136 просмотров. Обговорити (0)

Протягом січня-травня 2017 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у Закарпатській області становить майже 1 млрд 158 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного внеску збільшилось на 367,7 тис. грн, або 46,6%.

110 просмотров. Обговорити (0)

Очільник Закарпаття звертається до міжнародних авіаперевізників із пропозицією відновити повноцінну роботу Ужгородського аеропорту

192 просмотра. Обговорити (0)

19 червня о 18:00 ужгородська команда програми «Школа Мерів» 2016 року презентує Стратегію розвитку «Ужгород – місто без кордонів», яка за оцінками експертів ввійшла до четвірки кращих в Україні.

129 просмотров. Обговорити (0)

На Хустщині відбудуться громадські слухання з будівництва МІНІ-ГЕС.

116 просмотров. Обговорити (0)
Сьогодні в Ужгород з робочим візитом завітав Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.
167 просмотров. Обговорити (0)

По данным исследования группы "Рейтинг" за последний год у более чем 60% опрошенных ухудшилось материальное положение, а повышение цен на потребительские товары на себе почувствовали абсолютное большинство украинцев.

538 просмотров. Обсудить (0)

Генпрокуратура Украины совместно с департаментом юстиции США вернули в Украину огромнкю сумму денег, выведенных экс-руководством Минюста Украины времен президентства Виктора Януковича.

746 просмотров. Обсудить (0)

Постачальник газу в Закарпатській області компанія "Закарпатгаз Збут" повернула до державного бюджету станом на 1 червня майже 118 млн. грн. невикористаних субсидій за газ.

160 просмотров. Обговорити (0)

По состоянию на начало июня общий долг потребителей Закарпатской области за природный газ составляет 1 миллиард 423 миллиона 715,52 тысячи гривен.

542 просмотра. Обсудить (0)

У конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулося засідання щодо порядку реалізації деревини та виробів з неї і застосування транспортної документації.

244 просмотра. Обговорити (0)

Для швидкого зростання економіки потрібно забезпечити кращі умови для притоку інвестицій: як зовнішніх, так і внутрішніх

211 просмотров. Обговорити (0)

Депутати Закарпатської облради затверджуватимуть план заходів, спрямованих на розвиток регіону.

247 просмотров. Обговорити (0)

Налоги, которые поступили в казну края в течение пяти месяцев 2017 года на 28,3% превышают поступления аналогичного периода прошлого года.

410 просмотров. Обсудить (0)

Податки, які надішли до скарбниць краю протягом п’яти місяців 2017 року на 28,3% перевищують надходження аналогічного періоду минулого року. Про це інформує Олексій Петріченко, начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області.

146 просмотров. Обговорити (0)

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно здійснюється державною мовою.

112 просмотров. Обговорити (0)

Официальный курс доллара в Украине опустился ниже уровня прошлого года.

441 просмотр. Обсудить (0)

В Украине уже в октябре обещают пересчитать пенсии всем украинцам. В результате для почти шести миллионов украинцев выплаты вырастут от 50 до 1000 гривен.

829 просмотров. Обсудить (0)

Сьогодні, 13 червня, в Ужгороді провели навчальний тренінг по роботі із системою державних закупівель PROZORRO. Лекторами виступили Валентин Волошин та Лілія Тімохіна, провідний консультант відділу навчання та підтримки ДП «ПроЗорро».

206 просмотров. Обговорити (0)

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм Податкового кодексу України, може перейти на спрощену систему оподаткування.

103 просмотра. Обговорити (0)