ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Туризм

На днях, в сети Ютубе опубликовали видеоролик о пгт Межгорье Закарпатской области.
249 просмотров. Обсудить (0)

Это поселок городского типа, расположенный в Тячевском районе в Мармароской котловине на правом берегу реки Тиса. Всего в нескольких километрах от города находится граница с Румынией.

355 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

У суботу, 19 серпня, біля перлини Карпатських гір – озера Синевир – пройшов масштабний фольклорний фестиваль "На Синевир трембіти кличуть".

78 просмотров. Обговорити (0)
На своем канале на Ютубе пользователь "FLY HiGH video prod" разместил минутное видео одного из самых живописных мест в Карпатах горы Говерлы.
364 просмотра. Обсудить (2)
Вчера, 19 августа, на озере Синевир в Межгорье состоялся ХII фольклорный фестиваль «На Синевир трембиты зовут».
602 просмотра. Обсудить (0)

Знаходиться Ця водойма знаходиться у Рахівському районі. Туристи ще називають його “Трояска”, бо лежить на схід від однойменної гори у масиві Свидовець. Дійти сюди можна пішки, а можна дістатись верхи.

102 просмотра. Обговорити (0)
Закарпаття – чудовий край як для зимового, так і літнього відпочинку. Джерельна вода, чисте повітря, чарівні краєвиди, які красою не поступаються швейцарським, манять сюди тисячі туристів.
117 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатье - чудесный край для летнего отдыха. Величественные горы манят сюда отовсюду тысячи туристов. Здесь пейзажи, красотой не уступают швейцарским, родниковая вода и свежий воздух. И дикая природа в которую еще не вмешался человек.
385 просмотров. Обсудить (0)

Закарпаття не дарма вважають туристичним краєм, адже тут пролягають близько 184 туристичних маршрутів, а це більше, ніж 2900 кілометрів.

79 просмотров. Обговорити (0)

Но не стоит расстраиваться, пока ретро-паровоз ГР-280 сейчас находится на ремонте, на этой неделе в туристический рейс по Боржавской узкоколейке уедет тепловоз ТУ2.

563 просмотра. Обсудить (0)

У п’ятницю й суботу (18 – 19.08.) в туристичний рейс Боржавською вузькоколійкою виїде тепловоз ТУ2, оскільки ретро-паровоз ГР-280 у ході маневрів вийшов з ладу й потребує невеликого ремонту.

88 просмотров. Обговорити (0)

Самый известный закарпатский туризмовед, эксперт по развитию туризма, профессор УжНУ Федор Шандор стал Президентом Региональной туристической организации Закарпатья.

708 просмотров. Обсудить (2)
Среди елового и букового леса НПП «Синевир» находится настоящая жемчужина - Дикое озеро или Озерце. Высокогорная водоем лежит на северо-восточном склоне горы Гропа.
428 просмотров. Обсудить (0)

Журналісти побували в унікальному медовому місці на Закарпатті – де є 1000 і 1 продукт від бджілок та навіть… із них самих. Тепер ми знаємо, як гудуть мертві бджоли – і кому це помагає.

118 просмотров. Обговорити (0)
Корисна інформація для тих, хто планує свій відпочинок в Закарпатті, планує відвідати Солотвино, от, що треба знати.
103 просмотра. Обговорити (0)

У суботу, 19 серпня, на Міжгірщині відбудеться традиційний обласний фестиваль ''На Синевир трембіти кличуть''.

129 просмотров. Обговорити (0)

Природу Закарпаття часто прирівнюють до природи Швейцарії, називаючи наш край карпатською Швейцарією. Кожен, кому випадає нагода подорожувати ним, мимоволі оцінює його природну красу.

122 просмотра. Обговорити (0)

Велофестиваль «Стежками Опришків 2017» відбудеться у Рахові та на території Рахівського району 24-27 серпня.

102 просмотра. Обговорити (0)

З гори Високий Камінь відкривається запаморочливий краєвид на долину Латориці. Околиці Високого Каменю — державний заказник, де можна побачити унікальні дерева та квіти.

133 просмотра. Обговорити (0)
Туристы постоянно снимают впечатляющие видео украинских Карпат. Очередное видео выложено на аккаунте OKtravels в сети YouTube.
493 просмотра. Обсудить (0)

Дотримуйтесь маршруту від Хуста, де Вам попадеться на шляху страусина ферма, далі відвідайте село Іза, і подивіться, як місцеві займаються лозоплетінням, вівчарством і сироваріння, що не обійдіть село Липча, тут зустрінете плямистих оленів, а кінцевим пунктом вашого призначення буде яскраве село Горінчово.

101 просмотр. Обговорити (0)

На початку Перечинського району, прямо біля вказівника, тече струмок. Люди колись прозвали його Сухим потоком.

118 просмотров. Обговорити (0)

Відновлення руху Боржавської вузькоколійки до Іршави викликало справжній ажіотаж серед місцевих мешканців і туристів.

140 просмотров. Обговорити (0)
Сезон відпусток у розпалі, і Карпати, традиційно, є одним з улюблених місць туристів та відпочивальників.
137 просмотров. Обговорити (0)
Водопад находится на грани сел Костиливка и Деловое на территории "Карпатского биосферного заповедника" Раховского района.
423 просмотра. Обсудить (0)

Восстановление движения Боржавской узкоколейки в Иршаву вызвало настоящий ажиотаж среди местных жителей и туристов. В пятницу (11.08) на железнодорожную станцию ​​«Иршава» отправить поезд с ретро-паровозом ГР-280 пришли многие сотни людей.

544 просмотра. Обсудить (0)
У сусідів Закарпаття реконструюють майже сторічну обсерваторію “Білий слон”.
129 просмотров. Обговорити (0)