ОСК "Закарпаття" зіграло внічию з "Металістом"

28 апреля 2024 воскресенье
    21 переглядів

Лідер чемпіонату “Шахтар” вдома впевнено переміг “Кривбас” – 4:2 і після 19-ти матчів набрав 51 очко. Одразу три гравці у матчі почергово відзначились “дублями”: донеччани Олексій Бєлiк (34 і 41 хв.), Жадсон (50 і 58) і криворіжець Адієв (74, з пенальті, і 85). А от київське “Динамо” вдома поступилось запорізькому “Металургу” – 1:2 і тепер відстає від донеччан на три очки (20 матчів). Спочатку відзначився Акопян, у другому таймі Шацьких зрівняв рахунок, а Сілюк, який перед тим вийшов на заміну, на 79-ій хвилині на контратаці приніс перемогу гостям. Результати інших матчів: “Іллічівець” – “Арсенал” – 0:0, “ЗАКАРПАТТЯ” – “Металіст” 0:0, “Дніпро” - “Ворскла-Нафтогаз” – 3:1 (хет-трик Корниленка - Свистунов), “Волинь” - “Оболонь” – 1:0 (Сачко).