ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

мукачівська справа

Захисники заявили клопотання про відкладення розгляду провадження у зв’язку з необхідністю ознайомитися зі змістом поданих апеляційних скарг.

111 просмотров. Обговорити (0)

Про таке із зали судових засідань Мукачівського міськрайонного суду повідомляє адвокат звинувачених Роман Бухтояров та громадські активісти, присутні на процесі.

175 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В четвер, 27 жовтня о 9:30 в Мукачівському міськрайонному суді (вул. Льва Толстого, 13) відбудеться підготовче судове засідання у "мукачівській справі".

285 просмотров. Обговорити (0)
Вчора у Мукачівському районному суді мало відбутися продовження підготовчого засідання у резонансній справі "стрілянини 11 липня".
223 просмотра. Обговорити (0)

Про таке повідомив один із адвокатів звинувачуваних в тероризмі в липні 2015 року в Мукачеві бійців "Правого сектора" Роман Бухтояров.

213 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 8 липня, в Апеляційному суді, що в м. Ужгород (вул. Довженка, 7/3) о 10:00 буде засідання по "мукачівській справі".

227 просмотров. Обговорити (0)

Печерський суд столиці 3 червня розглядав клопотання прокурора про продовження терміну утримання під вартою для правосекторівців Бурчі, Деяка, Горбенка та Мунчака.

479 просмотров. Обговорити (0)