ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Йоббік

МЗС України терміново направило Угорщині ноту протесту через акцію «Самовизначення для Закарпаття».

260 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні на Закарпатті на кордоні з Угорщиною співробітники Держприкордонслужби виявили та не пропустили в Україну угорську політичну діячку, якій Службою безпеки України заборонено в’їзд до липня 2019 року.

234 просмотра. Обговорити (0)

Угорські політики маніпулюють темою національних меншин і антиукраїнськими настроями, щоб відвернути увагу від соціально-економічних проблем і розбіжностей з Брюсселем.

141 просмотр. Обговорити (0)
Угорські структури заснували в Закарпатській області потужну платформу для реалізації агресивної антиукраїнської діяльності
589 просмотров. Обговорити (2)

Лідер праворадикальної угорської партії "Йоббік" Габор Вона офіційно висловив стурбованість у зв'язку з застереженням СБУ їхньому представникові Дежеву Ковачу.

380 просмотров. Обговорити (0)

31 травня п.р. співробітники СБ України в Закарпатській області оголосили офіційне застереження місцевому мешканцю, який є членом угорської праворадикальної політичної партії Йоббік.

629 просмотров. Обговорити (0)

Націоналістичний уряд Угорщини та частина її опозиції скерували себе в найганебнішу зовнішньополітичну роль з часів Другої світової війни. Вони відкрито співпрацюють з східним агресором-наддержавою, заграють з політикою ревізіонізму і ставлять під загрозу стабільність в регіоні.

527 просмотров. Обговорити (1)

Угорська праворадикальна партія Йоббік вважає неприйнятним те, що фінансова допомога угорського уряду закарпатським вчителям буде оподатковуватися.

513 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті у зв’язку з проведенням АТО на Донбасі активізувалися політичні сили, які сповідують ідею відокремлення краю від України. За підтримки угорської партії «Йоббік» у складі так званої армії «ДНР» створено добровольчий батальйон «Легіон святого Іштвана», який воює на Донбасі.

1160 просмотров. Обговорити (4)

За підтримки Росії та відсутності різкої реакції з боку української влади Угорська праворадикальна партія не соромиться визнавати анексію Криму та активно виступає за приєднання Закарпаття до Угорщини.

902 просмотра. Обговорити (2)

Офіційний портал партії "Йоббік" повідомляє, що угорські націоналісти закликають звернути увагу на інтереси угорської меншини на Україні під час кризи в країні.

371 просмотр. Обговорити (0)

Постановою Закарпатського окружного адміністративного суду задоволено позов прокуратури Закарпатської області щодо припинення діяльності благодійного фонду «Приймальня незалежного депутата Європейського парламенту Ковача Бейли».

694 просмотра. Обговорити (1)

Угорська праворадикальна партія "Йоббік" 8 серпня влаштувала сьогодні протестну акцію перед посольством України в Угорщині.

1261 просмотр. Обговорити (4)

І не тільки Срібну Землю, але й інші частини держави, а з нею і її недоторканість та територіальну цілісність...

438 просмотров. Обговорити (1)