ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

угорці Закарпаття

Посол Угорщини заспокоїв: його країна роздає свої паспорти на Закарпатті тільки тим, кому треба. Ерно Кешкень закликає не порівнювати Закарпаття і Крим.

112 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Резолюція Уряду Угорщини номер 2004/2016 від 24 лютого 2016 року про проведення всенародного референдуму:

215 просмотров. Обговорити (0)

Після нещодавнього пробного торпедування теми створення окремого угорського округу, на Закарпатті зроблено чергову спробу розхитати основи угорсько-українського добросусідства в регіоні. На ряді специфічних угорськомовних спільнот у соціальній мережі Фейсбук і з’явилася провокативна заява, що також має на меті порушити баланс інтересів і гармонію співіснування, що склалися в краї.

257 просмотров. Обговорити (0)

Україна утискає права угорців Закарпаття, - про це цілком офіційно заявив 26 січня на щорічній підсумковій прес-конференції в Москві глава МЗС РФ Сергій Лавров.

548 просмотров. Обговорити (1)
2015 рік став переломним у житті угорської громади. Через ситуацію в країні молодь змушена покинути Закарпатті у пошуках заробітків і вже не повертається.
2965 просмотров. Обговорити (0)

16 червня, відбулося пленарне засідання 28-ї (позачергової) сесії Берегівської районної ради, яку провела голова ради Олена Шедер.

621 просмотр. Обговорити (0)

Такі заяви за останній тиждень звучали кілька разів -- на представленні в парламенті, на міжнародній зустрічі у Словаччині, в інтерв'ю журналістам. На Закарпатті проживають двісті тисяч угорців. Наскільки серйозне та актуальне питання автономії?

654 просмотра. Обговорити (0)

Здається, що для ВО «Свобода» недостатньо кримської кризи — воно відкрило новий фронт, оголосивши угорців ворогами українського народу.

635 просмотров. Обговорити (2)

В Угорщині багато пишуть про 20 років незалежності України як про час розбитих мрій її громадян. Найбільше ж звертають увагу на те, що за відсутності стабільного заробітку і твердих соціальних гарантій з боку відносно молодої держави українські громадяни дедалі більше звертають свої погляди на заможніші країни. В Угорщині вже восьмий місяць діє закон про подвійне громадянство. Прискорені процедури дозволяють легко отримати відповідний документ угорцям за національністю з України та інших сусідніх держав. Проте масового переселення з Закарпаття, де мешкає близько 150 тисяч українських угорців, не відбувається. В чому справа?

2347 просмотров. Обговорити (12)