ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

НПП

У суботу, 15 липня до НПП “Зачарований край” завітали справжні любителі природи, діти, які багато подорожують, вчать природу і знайомі з лісом, – учасники Рахівського Клубу “Юні лісові рейнджери”.

249 просмотров. Обговорити (0)

У Національному парку виявили велику кількість підпалених дерев - вікових смерек.

202 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
Двое медвежат, которых родила в этом году медведица Маша с Реабилитационного центра для бурых медведей в НПП "Синевир" на Закарпатье, наделали в информационной сфере много шума.
772 просмотра. Обсудить (0)

У Національному природному парку «Синевир» відкрили екостежку у кроні дерев. Її висота близько 20 метрів, а протяжність близько 500. Хоча стежка має екстремальну складову, проте нею можуть користуватися навіть діти і літні люди.

237 просмотров. Обговорити (0)
Пользователь соцсети Фейсбук Ярослав Бундзяк поделился фотографиями и видео, на которых косолапый "Тяпа", что живет в Реабилитационном центре бурого медведя, радуется жизни на природе.
828 просмотров. Обсудить (0)

Однією з таких тривалий час залишається озеро Синевир, однойменний природний парк та місцеві гірськолижні курорти.

286 просмотров. Обговорити (0)

16 января Реабилитационный центр бурых медведей Национального природного парка «Синевир» пополнился еще одним жителем.

715 просмотров. Обсудить (0)
«Зачарований край» Срібної Землі. Створений у 2009 році Національний природний парк з унікальними болотами, давніми лісами та кремезними скелями для декого досі залишається проблемою. Каменем спотикання стали межі заповідної території, а точніше їх розширення.
243 просмотра. Обговорити (0)

Карпатская пчела считается самой миролюбивой, стойкой перед многими болезнями и приспособленной к горным, более суровым климатическим условиям.

519 просмотров. Обсудить (0)

Госинспекторами Государственной экологической инспекции в Закарпатской области проведена плановая проверка соблюдения требований природоохранного законодательства в природно-заповедном фонде Национального природного парка "Синевир".

1253 просмотра. Обсудить (0)

Держінспекторами Державної екологічної інспекції в Закарпатській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в природно-заповідному фонді Національного природного парку „Синевир”.

1037 просмотров. Обговорити (0)