ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

експеримент

Чинний мер Ужгород Богдан Андріїв ніби знущається над городянами, здійснюючи щодо них тільки йому якийсь відомий експеримент. Може пора вже його завершувати, пане Андріїв?

143 просмотра. Обговорити (0)

Наш експеримент: перейти кордон між Україною та однією з країн – членів ЄС і НАТО можна швидко, легко, а головне – навіть без документів.

185 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В експерименті брали участь дві групи людей

162 просмотра. Обговорити (0)
Ефективність передачі інформації новим методом на 17 порядків перевищує показники поширених комерційних оптико-волоконних кабелів
446 просмотров. Обговорити (0)

Люди, котрі пережили у дитинстві онкологічне захворювання й успішно вилікувалися, у дорослому житті мають менше сексуальних партнерів, ніж ті, хто не знав подібних проблем зі здоров'ям. Це може говорити про те, що наслідки протиракової терапії у дитячому віці дають про себе знати протягом усього життя, у тому числі і в його сексуальному аспекті.

226 просмотров. Обговорити (0)

Група американських вчених з Університету Пенсільванії провела експеримент, внаслідок якого з'ясувала, що егоїзм - це та сама якість, яке зіграє на руку на робочому місці.

Вчені вважають, що постійна чуйність і увага до прохань колег, яка несе собою бажання всім догодити, перетворює людину на справжнього домашнього тирана, який мучитиме близьких з будь-якого мало-мальськи суттєвого приводу.

179 просмотров. Обговорити (0)

Січень – пора зимових свят, місяць розваг і колядок. Не тільки в будинках закарпатців, але й на вулицях часто лунають колядки та щедрування.

290 просмотров. Обговорити (0)

Нововведення передбачають, що половина від загального обсягу перевиконання митних надходжень будуть спрямовуватись на ремонт доріг.

369 просмотров. Обговорити (0)

Кого моніторять чиновники? І чи стануть від цього розумнішими учні?

2178 просмотров. Обговорити (0)
У мережі опубліковано відео "розслідування" українських журналістів, які спробували з'ясувати, наскільки доброзичлива нова патрульна поліція і були вражені результатами.
383 просмотра. Обговорити (0)
В США, Ужгороде и Харькове провели впечатляющий эксперимент, где якобы "слепой" просил прохожих разменять деньги, но путал купюры и давал больше. Удивила реакция людей, которые пытались обмануть парня.
600 просмотров. Обсудить (0)
Журналісти Нового каналу провели соціальний експеримент в Ужгороді, Харкові та США: прикидаючись сліпим, журналіст просив ужгородців розміняти 20 грн, а насправді простягав 200.
1164 просмотра. Обговорити (0)

У США, Ужгороді та Харкові провели вражаючий експеримент, нібито "сліпий" просив перехожих розміняти гроші, але плутав купюри і давав більше. Здивувала реакція людей, які намагалися обдурити хлопця.

193 просмотра. Обговорити (0)
Журналісти Нового Каналу влаштували експеримент, який перетворився для деяких із депутатів справжньої ганьбою. Брехня, виправдання, «замилювання очей» — от які методи використали депутати, щоб приховати звичайне небажання віддавати «халявну соточку».
2057 просмотров. Обговорити (0)

Експеримент Міноборони дозволив знизити ціну харчування солдатів, але при цьому розширити їхній раціон.

380 просмотров. Обговорити (0)
В якості експерименту 1000 бенгальських вогнів зв’язали в одне досить важке “знаряддя” і підпалили на пустирі. Такого ефекту ніхто не очікував, але навіть при тому, що результат дійсно вражає, повторювати побачене не варто.
763 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді фахівці Харківського національного дослідницького університету ім. В.Н. Каразіна провели перше тестування компактного приладу SIDRA під дією іонізуючого випромінювання.

785 просмотров. Обговорити (0)

Експеримент з продажу квитків з харчуванням у поїздах, як стверджують працівники залізниці, видався вдалим. Так звані „ланч-бокси” за 35 гривень у купейних вагонах та за 45 у СВ прийшлися до смаку більшості пасажирів. Втім, існування нововведення залізниці наразі під питанням.

1381 просмотр. Обговорити (1)

Як уже повідомляв «UA-Reporter.com», сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбулася чергова сесія міської ради. Міські депутати депутати затвердили звіт про виконання бюджету за перший квартал.

882 просмотра. Обсудить (0)