ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Земля

В NASA отметили пятьдесят первую годовщину со дня, когда был сделан первый снимок Земли снятый с поверхности Луны.

753 просмотра. Обсудить (0)

Стосуються вони частини передачі місцевим державним адміністраціям повноважень щодо вилучення та надання земельних ділянок за рахунок земель лісогосподарського призначення (лісів) для розбудови рекреаційної інфраструктури, діяльності у добувній галузі, будівництва доріг та інженерних мереж.

105 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

До 2100 року температура на планеті зросте не менше ніж на три градуси

295 просмотров. Обговорити (0)
До сих пор продолжается расследование в деле проведения очевидно преступной сессии 9 ноября 2015, во время которой были приняты изменения в Генеральный план Ужгорода и немало дерибанных земельных решений.
474 просмотра. Обсудить (0)

Екологи розрахували щорічну межу допустимого використання ресурсів нашої планети.

219 просмотров. Обговорити (0)

9 гектаров заброшенных садов бывшего совхоза в Ужгороде сдали в аренду без конкурса. Так решили местные депутаты на одной из сессий. Участок, за который можно было бы выручить на публичном аукционе миллионы для бюджета, пошел в аренду без торгов. Де-факто, можно считать, наделы перешли в частные руки.

887 просмотров. Обсудить (1)
В центре внимания снова земля. Массу негодования и еще столько же негатива вызвал корригированный генеральный план областного центра. На его разработку потрачено более миллиона гривен и пять лет. А результаты привели стороны конфликта в суд.
493 просмотра. Обсудить (0)

Мукачевской местной прокуратурой в Хозяйственный суд Закарпатской области подано исковое заявление об отмене решения государственного регистратора о незаконной регистрации права собственности земельного участка площадью около 228 га и стоимостью почти 200 млн.грн. и возвращения ее в собственность Павшинского сельского совета.

589 просмотров. Обсудить (0)

Сегодня вечером, 11 июля недалеко от Земли пролетит так называемый "астероид смерти", более известный среди ученых как 2017 МС4.

1282 просмотра. Обсудить (0)

Ученые встревожены тем, что астероид огромных размеров движется в сторону Земли и уже 24 июня он приблизится к планете на смертельно опасное расстояние. Ученые NASA наблюдают за этим астероидом еще с 2010 года.

1509 просмотров. Обсудить (0)

Глобальна катастрофа трапиться вже у найближчі сторіччя

478 просмотров. Обговорити (0)

У місті учасники АТО отримали можливість оформити у власність 646 земельних ділянок загальною площею понад 40 гектарів.

188 просмотров. Обговорити (0)

Від тотального розпродажу землі Кабмін зупиняє опір суспільства

198 просмотров. Обговорити (0)

Які 14 кроків треба зробити, щоб одна з найважливіших реформ пройшла успішно?

263 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородською місцевою прокуратурою розпочаті кримінальні провадження стосовно службових осіб Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в Закарпатській області за фактом службового підроблення (ч.1 ст.366 КК України).

171 просмотр. Обговорити (0)

Депутатський запит від фракції «КМКС», адресований прокурору Закарпатської області Гаврилюку В.О., озвучено головою облради Михайлом Рівісом під час другого пленарного засідання сьомої сесії.

163 просмотра. Обговорити (0)

У Земельному кодексі України зафіксовано різноманітні способи набуття прав на землю, зокрема набуття права власності, права користування, сервітутних та інших земельних прав.

137 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні на засіданні виконкому Ужгородської міськради розглянули, в порядку контролю, інформацію про відновлення місць, де раніше проводили роботи з порушенням цілісності об’єктів благоустрою, тобто земляні роботи.

152 просмотра. Обговорити (0)

У Київській області при отриманні хабара затримали директора держпідприємства "Перспектива Київщини".

296 просмотров. Обговорити (0)

Чиновники всіх рівнів декларують, що розвиток туризму є пріоритетом на Закарпаті, але що це таке, ніхто не знає. А проблем море: до прикладу, дерибан землі на гірськолижних трасах - це хрест для гірськолижних курортів.

404 просмотра. Обговорити (0)

Депутат від "Народного фронту" Тетяна Чорновол задекларувала за 2016 рік 380 310 гривень доходів і купівлю квартири в Києві.
Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування.

Квартиру площею 90 кв м у столиці депутат придбала за 854 100 гривень 24 жовтня 2016 року.

226 просмотров. Обговорити (0)

Завдяки наполегливій позиції Тячівської місцевої прокуратури судове рішення, за позовом прокуратури щодо повернення земельної ділянки площею 8 га та вартістю майже 14 млн грн набрало законної сили.

197 просмотров. Обговорити (0)
"Містечко" у Тереблі, куди мали б переселити мешканців закарпатського Солотвина й досі пустує, а всі об’єкти знаходяться у підвішеному стані, адже не взяті на баланс.
189 просмотров. Обговорити (0)

Астрономи дослідили варіанти розвитку подій, якщо на Місяці станеться потужний вибух. Вчені запевняють, що якщо Земля залишиться без свого єдиного супутника, то планета просто припинить своє існування.

Про це повідомляє All News.

Теоретично навіть астероїд середнього розміру може стати смертельною зброєю для будь-якого небесного тіла.

263 просмотра. Обговорити (0)

Це — про голосування на позачерговій сесії Берегівської міської ради.

210 просмотров. Обговорити (0)