ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

форма

Уже через три недели первый звонок позовет детей за школьные парты. И поэтому родители активно готовят свое чадо к новому учебному году. Школьная форма и рюкзак - важные элементы для каждого школьника.
679 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...

Поліцейські генерали першого-третього рангів отримають нові пальто, костюми і погони.
Таке рішення прийняв Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні, передає "Інтерфакс-Україна".

193 просмотра. Обговорити (0)

Безпекою киян та гостей столиці під час проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" займеться так звана діалогова поліція.
Про це повідомили на сторінці МВС у Facebook.
Загони правоохоронців у яскравих жилетах патрулюватимуть вулиці та вестимуть роз’яснювальну роботу стосовно правил поведінки під час масових заходів, а також знижуватимуть рівень агресії серед громадян.

192 просмотра. Обговорити (0)

Наказом Міністерства юстиції України 18.11.2016 року №3268/5, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 р. за № 1500/29630, затверджено форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

325 просмотров. Обговорити (0)
Глава Государственной фискальной службы Украины Роман Насиров обнародовал фото с новой формой работников его ведомства.
711 просмотров. Обсудить (3)

Для того, щоб дізнатися про всі можливі фінансові варіанти збору учня молодших класів до нового навчального року, журналіст дослідив ціни на двох міських ринках Ужгорода, у чотирьох торговельних центрах і магазинах міста, а також пропозиції у соціальних мережах.

259 просмотров. Обговорити (0)

Выпускники в советских формах - это круто? Многие с ненавистью вспоминают старую коричневую школьную форму, так почему же для современных выпускников появиться в такой форме на последнем звонке – модная тенденция.

2090 просмотров. Обсудить (17)

Військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Генадій Долгашов офіційно звернувся до мешканців області з нагадуванням про 5-ту чергу мобілізації та призов на строкову військову службу.

554 просмотра. Обговорити (2)
Перша хвиля мобілізованих в 2015 році буде повністю забезпечена формою, але вже з другого етапу можуть виникнути проблеми. Про це повідомила в інтерв'ю LB.ua глава Департаменту матеріального забезпечення Міноборони Неллі Стельмах.
923 просмотра. Обговорити (0)
Сотрудникам ужгородской милиции запретили носить рубашки с "беременными обезьянами" на шевронах. Такое решение милиции пришлось принимать из-за недороботки одной из фабрик, которая вместо красного традиционного медведя вышила на шевроне непонятное беременное животное.
3281 просмотр. Обсудить (9)

Через считанные дни в Украине начнется Евро-2012. Некоторые из зарубежных болельщиков собираются отправиться на чемпионат на личных автомобилях. На наших дорогах их ожидают не только ямы, ухабы и невежы-ездуны, но и вполне возможно – вымогатели лжеинспекторы...

1711 просмотров. Обсудить (5)

В Верховной раде был зарегистрирован законопроект, регламентирующий право ношения форменной одежды. Согласно ему, погоны могут носить лишь представители воинских формирований, созданных в соответствии с Конституцией.

5114 просмотров. Обсудить (1)

Патріот. Тема ведення форми для учнів шкільних навчальних закладів не є новою, як в Україні так і світі. Це цілком нормальне явище.

1444 просмотра. Обговорити (13)