ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Русини

Інтернет-видання «Mukachevo.net» опублікувало статтю «Юрій Кравченко: Українське самоврядування в Угорщині має прекрасні відносини з аналогічним русинським самоврядуванням» в якій подаються деякі висловлювання президента Державного самоврядування українців Угорщини Юрія Кравченка, які були ним подані на зустрічі із закарпатськими журналістами у Будапешті.
179 просмотров. Обговорити (0)
Результатом кривавих років безглуздої війни був розпад чотирьох монархій: Австро-Угорської, Німецької, Російської та Турецької.
376 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Угорський політик і економіст Еде Еган (1841-1901), про якого багато говорять сьогодні у зв’язку з наданням Угорщиню серйозної матеріальної допомоги та пільгових кредитів підприємцям та аграрним товаровиробникам Закарпаття (нинішній план подальшого розвитку області так і називається – імені Еде Егана), був натхненником «Верховинської господарської акції».

225 просмотров. Обговорити (0)

Член Світової академії русинської культури Валерій Падяк повідомив деталі зустрічі русинів у Вашингтоні.

374 просмотра. Обговорити (0)

На електронній пошті помічника російського президента Владислава Суркова знайдений документ про створення республіки на території Закарпаття.

393 просмотра. Обговорити (0)

Проросійський політик з Чехії і прокремлівські "русини" з Закарпаття намагатимуться розхитати тему приєднання Закарпаття до України.

357 просмотров. Обговорити (0)

В соціальних мережах розпочалася дискусія користувачів, які задаються запитанням: «Куди поділися русини? Були вони взагалі? Та, якщо були, чому вони стали українцями?"

847 просмотров. Обговорити (5)

Перед виборами один нафталіновий політик на свому цетлику написав, ош коли я стану депутатом Закарпатської обласної ради, то вшиткі Закарпатці од тогди й навхтема будуть мати всягди, де лем захотять напис, ош ми «русины».

497 просмотров. Обговорити (1)

В Мукачеві, в Закарпатському обласному театрі драми та комедії відбувся 17-й фестиваль русинської культури «Червена ружа», який відвідали не тільки гості з усієї області, але й представники національно-культурних товариств Угорщини, Словаччини, Румунії та Польщі.

395 просмотров. Обговорити (0)

Сьогоднішнє зібрання в Мукачеві представників русинських товариств, напередодні викликало чималий ажіотаж. Комусь дуже хотілося почути на ньому сепаратистські заклики про відокремлення Закарпаття від київської влади.

1316 просмотров. Обговорити (2)
Політолог Євген Магда і журналіст Богдан Буткевич переконані, що Російська Федерація намагається використати закарпатських русинів і створити сепаратистський рух.
515 просмотров. Обговорити (1)

В сусідній з Закарпаттям Румунії пройшов пройшов 13 Світовий конгрес русинів,руснаків та лемків та 7 Світовий форум русинської молоді.

831 просмотр. Обговорити (0)

Чи плекають етнічні групи Закарпаття сепаратистські настрої, досліджує Сабра Айрес у статті на сайті Aljazeera America. За словами самих представників меншин, з якими спілкувався журналіст, російські ЗМІ намагаються викликати невдоволення та розбрат у цій багатонаціональній області.

455 просмотров. Обговорити (1)

Якщо вірити інформації, розповсюдженій місяць тому російськими ЗМІ, 8-10 квітня на Закарпатті мало би відбутися друге засідання Координаційної Ради провідних русинських організацій із одним питанням на порядку денному: визнання русинів.

590 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок представники русинських організацій закарпатського міста Виноградів вшанували день смерті духовного лідера русинів Олександра Духновича та поставили вінок до його пам’ятника.

466 просмотров. Обговорити (0)

Останніми днями щось незрозуміле коїться навколо русинського питання в Закарпатті.

1502 просмотра. Обговорити (1)
"І не випадково на ньому опинилася російська знімальна група, - каже представник України у Світовій Раді русинів Микола Бобинець. – Її інформація про участь там ряду керівників русинських організацій не відповідає дійсності."
599 просмотров. Обговорити (0)

“Русинська карта” регулярно розігрується російськими політтехнологами для збільшення напруги на Західній Україні.

634 просмотра. Обговорити (1)

Нагадаємо, вчора, 14 березня, російське інформаційне агентства ТАСС з посиланням на так званого «лідера підкарпатських русинів» Петра Гецка повідомило, що русини Закарпаття нібито вимагають «визнання своєї національності і автономії краю». Таке рішення, мовляв, було ухвалене на з’їзді русинських організацій Закарпаття, який начебто відбувся 14 березня.

417 просмотров. Обговорити (0)

Радник голови СБУ Маркіян Лубківський прокоментував ситуацію стосовно так званого «русинського з'їзду на Закарпатті».

429 просмотров. Обговорити (0)

Народний депутат Віктор Балога відреагував на розтиражовану українськими ЗМІ заяву про ефемерний з'їзд русинів і їхню заяву про автономію.

526 просмотров. Обговорити (0)

Журналісти російського телеканалу LifeNews хочуть переконати нас, що так.

833 просмотра. Обговорити (0)

Русинське питання набуває особливої ​​гостроти на тлі подій, що відбуваються на Україні. Українська криза переростає в хронічну фазу, що позначиться на політичній та економічній обстановці в кожному регіоні країни.

931 просмотр. Обговорити (0)

Актуальність питань Русинства можна декларувати по 5 міліонам запитів на пошукових сайтах за останній рік.
Визнання Русинів Народом сьогодні не стоїть перед світовою спільнотою і перед євроспільнотою: - Русинів визнали США, Канада, Росія і половина європейських держав, де Русини проживають компактно - загалом 23 держави.
Невизнання Народу Русинів неможливе в світовій та євроспільноті, яка стоїть на захисті прав людини, також даному питанню прийнята відповідна Хартія ООН.

474 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді закарпатські русини вирішили звернутися до Верховної Ради з вимогою визнання їх корінним народом України. Після цього русини планують організувати автономію у складі України. Ініціювали таке звернення на зібранні Закарпатського народного об’єднання русинів. Голова зібрання Ілля Буряк розповів, що до таких дій русинів спонукала ситуація, у якій опинилися кримські татари. Мовляв, якби тим свого часу надали широку автономію, то Росії б там не було...

778 просмотров. Обговорити (0)

Березень на Закарпатті видався на рідкість ранній. Дерева квітнуть задовго до Великодня. Але не ця природна аномалія привертає нині увагу сторонніх.

441 просмотр. Обговорити (1)