ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Теребля

Це мальовниче водосховище, що розкинулося на річці Теребля, споруджене в 1955 році.
264 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Шість років тому після техногенної катастрофи для жителів Солотвина звели мікрорайон у закарпатському селищі Теребля. Чому люди не поспішають обживатися на новому місці?

274 просмотра. Обговорити (0)

Однак, аби захистити селян від паводків, необхідно збудувати на території селища ще чотири водозахисні споруди.

144 просмотра. Обговорити (0)
"Містечко" у Тереблі, куди мали б переселити мешканців закарпатського Солотвина й досі пустує, а всі об’єкти знаходяться у підвішеному стані, адже не взяті на баланс.
189 просмотров. Обговорити (0)

Вследствие значительного поднятия уровня воды в реке Теребля на автомобильной дороге местного значения вблизи с. Кричево Тячевского района было подмыто земполотно дороги длиной 150-200 метров, чем ограничено движение транспортных средств, сообщили в Управлении ГСЧС в Закарпатской области.

476 просмотров. Обсудить (0)

Цей відрізок дороги, який сполучає село Кричево із центральною автотрасою "Угля - Тячів", постійно піддається руйнації водних потоків річки Тереблі.

347 просмотров. Обговорити (1)

Відрізок дороги, який сполучає село Кричево із центральною автотрасою "Угля - Тячів", постійно піддається руйнації водних потоків річки Теребля.

1101 просмотр. Обговорити (1)

Из-за длительной и сильной жары и малого количества осадков русло реки Теребля в Буштино Тячевского района на Закарпатье почти совсем пересохло...

2454 просмотра. Обсудить (4)
Штучний водоспад утворився кілька днів тому, внаслідок підвищення рівня річкових вод.
973 просмотра. Обговорити (0)

Щоб захищати Україну в зоні АТО, 24-річний Микола Куцина з Тереблі полишив заробітчанство у Чехії, за свої кревні купив усю амуніцію. І як не відмовляли батьки, все ж подався на «гарячий» схід. 92 дні солдат-зенітник у складі 24-ї механізованої бригади провів у зоні АТО, з них місяць вистояв на пекельному 29-му блокпосту, під щоденними обстрілами артилерії бойовиків.

860 просмотров. Обговорити (2)

У Тереблі. Це житло було збудоване для переселення мешканців селища Солотвино, яке потерпає від провалів, однак солотвинці не виявляють великого бажання переселятися на нове місце.

1705 просмотров. Обговорити (0)

В новом квартале в пгт. Теребля Тячевского района на Закарпатье могут дать жилье 600 вынужденным переселенцам. Для этого, однако, требуется специальное правительственное постановление, - сообщили в пресс-службе Закарпатской ОГА.

1365 просмотров. Обсудить (2)

У 2008 році, перебуваючи на відпочинку з родиною на Закарпатті, познайомився з Миколою Іваниною (на фото). Буквально кілька хвилин розмови — і з’явилося відчуття, що мій співбесідник — неординарна особистість. А коли почав читати подарований ним роман “Синевирський бокораш”, то зрозумів, що маю справу з талановитим літератором. І ось у моїх руках нове видання...

528 просмотров. Обговорити (0)

Рівно рік тому, 19 листопада 2013 року на Закарпатті урочисто відкрили мікрорайон у селищі Теребля, Тячівського району, для переселення мешканців Солотвина, житло яких підпадає під зону техногенної катастрофи – має загрозу піти під землю внаслідок карстових проваль над виробітками соляних шахт.

708 просмотров. Обговорити (0)

Именно об этом вчера, 18 ноября, говорили на заседании комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций в Тячевской РГА, - сообщает ее пресс-служба.

1320 просмотров. Обсудить (0)

Біля дамби на Теребля-Ріцькій ГЕС, що на Закарпатті, у воді зібрались тонни сміття, і складається враження, що воно нікого не цікавить.

1059 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 23 жовтня, з 9.30 голова обласної державної адміністрації В.Губаль перебуватиме з робочою поїздкою у Тячівському районі. Основна мета – вивчити стан справ із мікрорайоном, зведеним у с.Теребля, для відселення людей, чиїм помешканням загрожує катастрофа у селищі Солотвино.

404 просмотра. Обговорити (0)

Сегодня председатель Тячевской райгосадминистрации Петр Голубка провел совещание с руководителями структурных подразделений райгосадминистрации, служб, учреждений и организаций района.

1324 просмотра. Обсудить (3)

Чтобы переселить людей из зоны техногенной катастрофы в Солотвино, Закарпатской власти нужно будет полгода-год времени. Новый поселок Теребля уже построили, на возведение домов потратили сто миллионов гривен, и жители неохотно туда переселяются.

1952 просмотра. Обсудить (0)

В селе Теребля Тячевского района на Закарпатье ощущается нехватка родильного отделения. Роженицы должны ехать за десятки километров, чтобы родить ребенка. А дороги то ведь не везде хорошие...

1414 просмотров. Обсудить (2)

Ще восени минулого року мали відкрити хвалений Тереблянський житловий квартал, а 133 солотвінських сімей, переселених із небезпеченої техногенної зони рудника, повинні були отримати ключі від нових осель із усіма зручностями.

894 просмотра. Обговорити (1)

В пятницу, 20 декабря, торжественно открыли школу в новом учебно - воспитательном комплексе в микрорайоне Теребли, которую возвели для переселенцев из Солотвина.

1301 просмотр. Обсудить (0)

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул високо оцінив умови, створені у новому житловому мікрорайоні закарпатського села Теребля для майбутніх переселенців із небезпечних зон смт. Солотвино.

429 просмотров. Обговорити (0)

Цей проект, переконаний голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида, дасть потужний поштовх у розвитку не тільки села, а й усього регіону, та забезпечить роботою місцевих жителів.

384 просмотра. Обговорити (0)

Как сообщалось ранее, сегодня, 19 ноября, вице-премьер-министр Украины Александр Вилкул с рабочей поездкой посетил Закарпатье. Большую часть своего визита он посвятил новому жилому комплексу в селе Теребля Тячевского района.

1902 просмотра. Обсудить (0)

Сегодня, 19 ноября, Закарпатскую область с рабочим визитом посетил Вице-премьер-министр Украины Александр Вилкул. Сегодня он открыл школу, дошкольное учреждение и побывал на территории нового жилого комплекса в Теребле.

2544 просмотра. Обсудить (0)

Саме у цьому сьогодні запевнив забудовник обласне керівництво, яке навідалось на житловий комплекс для солотвинських переселенців. Нагадаємо, на урочисте відкриття в кінці жовтня заплановано приїзд Президента України Віктора Януковича. Тож голова ОДА Олександр Ледида завітав на об’єкт, щоб переконатись у якій стадії завершення робіт.

1102 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 1 жовтня, перший заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Свищо відвідав будівництво житлового мікрорайону у селі Теребля, Тячівського району.

358 просмотров. Обговорити (0)