ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Вишнє Нємецьке

У середу, 21 червня 2017 року, з 11:00, на пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» Закарпатської митниці ДФС буде тимчасово припинено оформлення легкових та вантажних автомобілів.

206 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

23 та 24 травня 2017 року у пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» тимчасово буде припинено оформлення та пропуск вантажних автомобілів. Причина – калібрування ваги на словацькій стороні.

197 просмотров. Обговорити (0)

Увага! 15 та 16 червня 2016 року у пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке», тимчасово буде припинено оформлення та пропуск вантажних автомобілів.

447 просмотров. Обговорити (0)

У пункті пропуску через державний кордон «Вишнє Немецьке– Ужгород» зустрілися представники аналітичних підрозділів прикордонних відомств Словацької Республіки та України.

266 просмотров. Обговорити (0)

Подорожуючим нагадують про реконструкцію пункту пропуску на українсько-словацькому кордоні.

555 просмотров. Обговорити (0)

На митно-прикордонному переході «Вишнє Нємецьке» у період з 1 по 15 червня 2015 р. буде обмежено рух в напрямку пасажирських перевезень – в’їзд на територію Словацької Республіки. Протягом вказаного часу, під час проведення невідкладних робіт з реконструкції, рух на пасажирському напрямку буде здійснюватись по одній смузі руху.

529 просмотров. Обговорити (0)