ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Гройсман

Политик партии «ОСНОВА» Екатерина Вайдич раскритиковала пенсионную реформу, которая вчера вступила в силу

684 просмотра. Обсудить (0)

В Кабмине намерены наказывать тех недобросовестных работодателей, которые скрывают занятость и не хотят платить взносы в пенсионный фонд

435 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...
На весіллі старшого сина генерального прокурора України Юрія Луценка були присутні перші особи держави, а також низка міністрів та народних депутатів.
551 просмотр. Обговорити (0)

Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді підвищити прожитковий мінімум на 153 гривні до кінця 2018 року. Про це йдеться в проекті Закону “Про Державний бюджет України на 2018 рік”, опублікованому на сайті парламенту.

126 просмотров. Обговорити (0)

Премьер-министр Владимир Гройсман прокомментировал ситуацию с незаконным прорывом экс-президента Грузии и бывшего губернатора Одесской области Михаила Саакашвили в Украину.

586 просмотров. Обсудить (0)

Тиждень тому Генпрокурор Юрій Луценко надіслав на ім'я прем'єр-міністра В. Гройсмана лист, в якому наголошував на неналежному виконанні правлінням ПАТ "Укрзалізниця" покладених зобов'язань.

159 просмотров. Обговорити (0)

"С первых дней работы нашего правительства мы взяли курс на экономический рост. Сегодня мы можем говорить, что экономика Украины оживает", - написал на своей странице в Facebook премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

709 просмотров. Обсудить (6)

Гройсман допускає рейси Ryanair в "Бориспіль" або "Жуляни" на тимчасових умовах

185 просмотров. Обговорити (0)

Єдиним правильним рішенням була реструктуризація боргів

311 просмотров. Обговорити (0)
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про початок будівництва дороги Львів - Тернопіль - Вінниця - Одеса – Миколаїв.
167 просмотров. Обговорити (0)
Пранкери из РФ Владимир Краснов и Алексей Столяров якобы от имени Премьер-министра Украины Владимира Гройсмана обсудили с министром энергетики США Риком Перри вопросы поставки природного газа, расширение экспорта американского угля в Украину, природного газа и изменения климата.
520 просмотров. Обсудить (0)

Гройсман розповів, що буде з підвищенням пенсійного віку в рамках реформування

359 просмотров. Обговорити (0)

Відкритий тендер на продаж ліцензій дасть можливість встановити обґрунтовану ціну

155 просмотров. Обговорити (0)

Кошти на проведення реформи у бюджет надходитимуть переважно від детінізації економіки та ЄСВ

288 просмотров. Обговорити (0)
Одиозная депутат Надежда Савченко объяснила свой неприличный жест в Верховной Раде и рассказала, что адресовала это премьер-министру Владимиру Гройсману.
1679 просмотров. Обсудить (0)

Іван Міклош, визначний словацький економіст, колишній віце-прем'єр та міністр фінансів Словаччини, русин за походженням, довгий час працював у Міністерстві фінансів України помічником Наталії Яресько. В новому Уряді пану Міклошу пропонували посаду Міністра Міністерства фінансів, але він відмовився, так як цьому випадку мав би поміняти словацьке громадянство на українське.

662 просмотра. Обговорити (1)

У найближчі дні уряд Гройсмана погодить з МВФ остаточну версію Пенсійної реформи, яка порушить законне право українців на пенсійне забезпечення.

467 просмотров. Обговорити (0)

Представители Международного валютного фонда (МВФ) высказались на переговорах с правительством, что не поддерживают повышение пенсий с 1 октября 2017 года и отмену их налогообложения для работающих пенсионеров.

765 просмотров. Обсудить (0)