ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Правий сектор

Захисники заявили клопотання про відкладення розгляду провадження у зв’язку з необхідністю ознайомитися зі змістом поданих апеляційних скарг.

111 просмотров. Обговорити (0)
Апеляцію подали як адвокати бійців Правого сектора, так і генеральна прокуратура, повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці адвокат бійців Роман Бухтояров.
178 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Генеральна прокуратура України вважає рішення суду про перестрілку в Мукачевому, згідно з яким четверо бійців «Правого сектору» вийшли на волю, занадто м'яким.

167 просмотров. Обговорити (0)
Так напередодні у Мукачівському суді проходило резонансне судове засідання у справі бійців Правого сектора.
220 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 14 червня, о 9.00, в Апеляційному суді Закарпатської області відбудеться судове засідання, на якому планується розглянути апеляцію прокуратури Закарпатської області в кримінальній справі колишнього керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка.

198 просмотров. Обговорити (0)

Про таке із зали судових засідань Мукачівського міськрайонного суду повідомляє адвокат звинувачених Роман Бухтояров та громадські активісти, присутні на процесі.

175 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 11 квітня, в Ужгородському міськрайонному суді під головуванням Олексія Леміша відбулось засідання в справі колишнього керівника "Правого сектора" Закарпаття Олександра Сачка.

313 просмотров. Обговорити (0)

Таким є рішення Мукачівського міськрайонного суду, де у середу, 21 грудня, відбулось чергове засідання у мукачівській справі.

350 просмотров. Обговорити (0)

У Мукачівському міськрайонному суді в середу, 14 грудня, відбулося чергове підготовче засідання в справі про стрілянину за участю бійців ПС. Судді ухвалили 21 грудня розпочати розгляд справи по суті.

296 просмотров. Обговорити (0)

В четвер, 27 жовтня о 9:30 в Мукачівському міськрайонному суді (вул. Льва Толстого, 13) відбудеться підготовче судове засідання у "мукачівській справі".

285 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 21 вересня, Мукачівський міськрайонний суд продовжить розгляд справи щодо стрілянини у м. Мукачево 11 липня 2015 року за участі бійців Правого Сектора.

278 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні відбулась сутичка в Мукачівському міськрайонному суді, де відбувається суд над ув’язненими чотирма бійцями Закарпатського «Правого сектора».

397 просмотров. Обговорити (0)
Вчора у Мукачівському районному суді мало відбутися продовження підготовчого засідання у резонансній справі "стрілянини 11 липня".
223 просмотра. Обговорити (0)

У п’ятницю, 26 серпня, Мукачівський міськрайонний суд продовжить розгляд кримінальної справи щодо стрілянини у м. Мукачево 11 липня 2015 року.

225 просмотров. Обговорити (0)

26 серпня 10.30 в місті Мукачево, на вулиці Беляєва, 8 відбудеться розгляд "мукачівської справи" щодо чотирьох закарпатських правосекторівців.

282 просмотра. Обговорити (0)

Про таке повідомив один із адвокатів звинувачуваних в тероризмі в липні 2015 року в Мукачеві бійців "Правого сектора" Роман Бухтояров.

213 просмотров. Обговорити (0)

У суботу, 9 липня, терміново і раптово скликається засідання суду у найрезонанснішій на сьогодні справі - так званій "мукачівській", за якою вже рік є ув'язненими четверо добровольців - бійців "Правого сектору".

252 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 8 липня, в Апеляційному суді, що в м. Ужгород (вул. Довженка, 7/3) о 10:00 буде засідання по "мукачівській справі".

227 просмотров. Обговорити (0)

Керівнику "Правого сектору" Закарпаття Олександрові Сачко вручено підозру від Генпрокуратури про вчинення особливо тяжких злочинів.

386 просмотров. Обговорити (0)
Легенда "Правого сектору" та гроза російських медіа Дмитро Ярош останнім часом не часто з’являється у ЗМІ. Він зайнятий накопиченням ресурсів для нової політичної сили та формуванням Української добровольчої армії.
1091 просмотр. Обговорити (0)

Закарпатська поліція повідомила, що наразі інформація про те, що фігуранти справи про зникнення львів’янина Тараса Познякова є членами закарпатського «Правого сектору» та його спецпідрозділу «Сонечко», перевіряється.

431 просмотр. Обговорити (0)

Не варто переживати через те, що сьогодні відбувається в Києві. І ходити подивитися теж не потрібно.
Про це повідомляє блогер і військовослужбовець Нацгвардії Віталій Волошков.

363 просмотра. Обговорити (0)

"ПС" офіційно заявив, що 32-річний комбат 1-го Закарпатського окремого батальйону ДУК Роман Стойка вже немає ніякого відношення до цієї організації

597 просмотров. Обговорити (1)

ГПУ дала доручення прокуратурі Закарпатської області викликати для здачі зразків крові 52 мешканців Закарпаття у рамках кримінального провадження щодо подій 11 липня 2015 року у Мукачево (перестрілка між бійцями Правого сектору, правоохоронцями та місцевими жителями).

316 просмотров. Обговорити (0)
Коментарі представників національно-патріотичних організацій та прокуратури.
486 просмотров. Обговорити (1)

Через бійку зі стріляниною на курорті Драгобрат за участі бійців "Правого сектора" у січні Закарпаття знову з’явилося у новинних стрічках всіх українських ЗМІ. Москаль відповів на ряд запитань.

459 просмотров. Обговорити (0)