ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

біометричний паспорт

У Державній міграційний службі вказали на причини затримки видачі паспортів

289 просмотров. Обговорити (0)

Закінчення туристичного сезону автоматично вплине на черги за біометричними паспортами

320 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У Закарпатській області місцевий житель вирішив відпочити, перебуваючи в черзі за закордонним паспортом. Він встановив намет і ліг в ній.

138 просмотров. Обговорити (0)
Більшість мешканців анексованого півострова шкодують, що не можуть отримати біометричний паспорт
721 просмотр. Обговорити (0)

Тисячі українців перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт

228 просмотров. Обговорити (0)

Безвізовий режим стартував. Першою українкою, яка перетнула кордон з ЄС без візи на українсько-угорському в пункті пропуску «Тиса», з біометричним паспортом стала журналістка із Закарпаття,

270 просмотров. Обговорити (0)

Для мешканців півострова це може бути чи не єдиний шанс їздити закордон

171 просмотр. Обговорити (0)

В очікуванні скасування візового режиму з країнами Європейського Союзу українці оформили понад 3,3 мільйона біометричних паспортів.

552 просмотра. Обговорити (0)

Посол Польщі в Україні Генрик Литвин сподівається, що питання щодо отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом вирішиться цього року.

346 просмотров. Обговорити (0)
Скільки сьогодні коштує виготовлення біометричного закордонного паспорту.
369 просмотров. Обговорити (0)

З січня 2016 року міграційна служба розпочне впровадження нових паспортів громадянина України у формі картки.

Для цього Урядом виділено кошти, за які міграційною службою закуплено додаткове обладнання для оформлення біометричних документів. Обладнання встановлено виключно у тих підрозділах, у яких раніше не було такої технічної можливості.

517 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно Єврокомісія дала “зелене світло” для скасування візового режиму. Остаточне рішення від ЄС треба чекати влітку-восени 2016 року. Але без віз не означає, що без умов.

671 просмотр. Обговорити (0)
Єврокомісія рекомендує скасувати візи для громадян України та Грузії. DW пояснює тонкощі безвізового режиму та розповідає, які документи таки знадобляться при в'їзді до ЄС.
У п'ятницю, 18 грудня, Єврокомісія подала звіти про виконання Грузією та Україною умов для скасування візового режиму.
1049 просмотров. Обговорити (0)

Підстави для отримання послуги

Послуга надається за бажанням особи.Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років - строком на 10 років.

2281 просмотр. Обговорити (1)

Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області збільшує кількість робочих місць, де здійснюється оформлення біометричних паспортів.

1074 просмотра. Обговорити (0)

22 січня у Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатській області вручили перший паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм ( чипом ).

868 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті розпочався прийом документів для отримання біометричного паспорта. Якщо ви збираєтеся поміняти свій закордонний паспорт на новий, з чіпом, ми вам підкажемо, які ж саме документи на біометричний паспорт вам потрібно приготувати.

17499 просмотров. Обговорити (0)

З 12 січня підрозділи міграційної служби України розпочали прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, що містить безконтактний електронний носій. Також, згідно з чинним законодавства, громадяни мають змогу отримати закордонний паспорт нового зразка, але без біометричного чипа. З початку тижня цим правом скористалися 879 закарпатців. 38 краян подали документи на закордонний паспорт, що містить чіп.

650 просмотров. Обговорити (0)

Із запровадженням біометричних паспортів активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують «прискорити» оформлення біометричного паспорта або ж взагалі оформити цей документ.

775 просмотров. Обговорити (0)

12 січня підрозділи міграційної служби Закарпаття розпочали прийом заяв на оформлення закордонних паспортів нового зразка.

722 просмотра. Обговорити (0)

З 1 січня 2015 року в Україні офіційно розпочнуть видавати закордонні біометричні паспорти. Особливість документа в тому, що це посвідчення особи міститиме електронний носій даних, на якому буде вписано інформацію про біометричні показники власника документа з метою його ідентифікації.

1670 просмотров. Обговорити (0)

З 1 січня 2015 року в Україні розпочнеться оформлення та видача біометричних паспортів. Передбачається, що саме з ними українці отримають таку омріяну можливість безвізового в’їзду до країн Євросоюзу. Проте експерти наголошують: біометричний паспорт автоматично не дає такого права, та й візи поки що ніхто не відміняв. Тож як воно працюватиме – розповіли в Головному управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області.

1261 просмотр. Обговорити (0)

Як відомо, з 1 січня 2015 року в Україні розпочнеться оформлення та видача біометричних паспортів. Кабміном затверджено зразок та технічний опис бланка біометричного паспорта для громадян України, а також порядок оформлення, видавання, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм, його тимчасового затримання та вилучення.

1401 просмотр. Обговорити (0)

6 грудня цього року набрав чинності Закон України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус” .

1190 просмотров. Обговорити (0)