ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

біометричний паспорт

Загрузка...

Помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомив в ефірі 112 Україна, що з 1 січня 2018 року іноземці повинні будуть здавати відбитки пальців під час перетину українського кордону, але наявність біометричного паспорта у них є необов’язковою.

105 просмотров. Обговорити (0)

У Державній міграційний службі вказали на причини затримки видачі паспортів

354 просмотра. Обговорити (0)

Закінчення туристичного сезону автоматично вплине на черги за біометричними паспортами

356 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській області місцевий житель вирішив відпочити, перебуваючи в черзі за закордонним паспортом. Він встановив намет і ліг в ній.

156 просмотров. Обговорити (0)
Більшість мешканців анексованого півострова шкодують, що не можуть отримати біометричний паспорт
748 просмотров. Обговорити (0)

Тисячі українців перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт

262 просмотра. Обговорити (0)

Безвізовий режим стартував. Першою українкою, яка перетнула кордон з ЄС без візи на українсько-угорському в пункті пропуску «Тиса», з біометричним паспортом стала журналістка із Закарпаття,

290 просмотров. Обговорити (0)

Для мешканців півострова це може бути чи не єдиний шанс їздити закордон

187 просмотров. Обговорити (0)

В очікуванні скасування візового режиму з країнами Європейського Союзу українці оформили понад 3,3 мільйона біометричних паспортів.

580 просмотров. Обговорити (0)

Посол Польщі в Україні Генрик Литвин сподівається, що питання щодо отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом вирішиться цього року.

365 просмотров. Обговорити (0)
Скільки сьогодні коштує виготовлення біометричного закордонного паспорту.
385 просмотров. Обговорити (0)

З січня 2016 року міграційна служба розпочне впровадження нових паспортів громадянина України у формі картки.

Для цього Урядом виділено кошти, за які міграційною службою закуплено додаткове обладнання для оформлення біометричних документів. Обладнання встановлено виключно у тих підрозділах, у яких раніше не було такої технічної можливості.

536 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно Єврокомісія дала “зелене світло” для скасування візового режиму. Остаточне рішення від ЄС треба чекати влітку-восени 2016 року. Але без віз не означає, що без умов.

691 просмотр. Обговорити (0)
Єврокомісія рекомендує скасувати візи для громадян України та Грузії. DW пояснює тонкощі безвізового режиму та розповідає, які документи таки знадобляться при в'їзді до ЄС.
У п'ятницю, 18 грудня, Єврокомісія подала звіти про виконання Грузією та Україною умов для скасування візового режиму.
1073 просмотра. Обговорити (0)

Підстави для отримання послуги

Послуга надається за бажанням особи.Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років - строком на 10 років.

2293 просмотра. Обговорити (1)

Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області збільшує кількість робочих місць, де здійснюється оформлення біометричних паспортів.

1095 просмотров. Обговорити (0)

22 січня у Головному управлінні Державної міграційної служби України в Закарпатській області вручили перший паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм ( чипом ).

883 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті розпочався прийом документів для отримання біометричного паспорта. Якщо ви збираєтеся поміняти свій закордонний паспорт на новий, з чіпом, ми вам підкажемо, які ж саме документи на біометричний паспорт вам потрібно приготувати.

17602 просмотра. Обговорити (0)

З 12 січня підрозділи міграційної служби України розпочали прийом заяв на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон нового зразка, що містить безконтактний електронний носій. Також, згідно з чинним законодавства, громадяни мають змогу отримати закордонний паспорт нового зразка, але без біометричного чипа. З початку тижня цим правом скористалися 879 закарпатців. 38 краян подали документи на закордонний паспорт, що містить чіп.

665 просмотров. Обговорити (0)

Із запровадженням біометричних паспортів активізувалися шахраї та фірми-посередники, які пропонують «прискорити» оформлення біометричного паспорта або ж взагалі оформити цей документ.

797 просмотров. Обговорити (0)

12 січня підрозділи міграційної служби Закарпаття розпочали прийом заяв на оформлення закордонних паспортів нового зразка.

734 просмотра. Обговорити (0)