ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

експерт

За останній місяць ціна на скраплений газ в Україні виросла майже на 40%

152 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

В Україні зараз знаходиться більше 25 тис. Автомобілів з іноземною реєстрацією з порушенням терміну тимчасового ввезення та понад 27 тис. - з порушенням транзитних термінів. Штраф у 300% застосовують, якщо митники встановили, що автомобіль не був вивезений. Було ввезено за одним законом, а використовується по іншому.

401 просмотр. Обговорити (0)

Відомий український журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов у статті, назвав види летальної зброї та її забезпечення, яких в першу чергу потребують Збройні сили України в зоні АТО

241 просмотр. Обговорити (0)
Експерт з невербальної комунікації пояснив, як ворог впливає на настрої в українському суспільстві
161 просмотр. Обговорити (0)

Після введення абонплати за опалення, українцям доведеться платити за тепло ще й влітку

118 просмотров. Обговорити (0)

Тіньова економіка, яка пишним цвітом квітне в Україні, нівелює будь-які спроби успішно провести пенсійну реформу.
Про це в інтерв’ю розповіла науковий консультант з соціальних і гуманітарних питань Центру Разумкова Людмила Шангіна.
За її словами, оскільки пенсія є похідною від заробітної плати, то слід у першу чергу говорити не про пенсійну реформу, а про зміни в оплаті праці.

165 просмотров. Обговорити (0)

Політичний експерт Валерій Соловей розповів, наскільки вірогідний третій український Майдан.

219 просмотров. Обговорити (0)

Закон "Про державну мову" - це те, чого країна чекала 25 років. Про це каже народний депутат Євген Рибчинський, повідомляє Главком.

«Дякую долі, що мені власноруч довелося підписати і стати співавтором Закону України про державну мову. Сотні народів живуть, не маючи власних мов, а нам просто дивовижно пощастило», - зазначає експерт.

268 просмотров. Обговорити (0)

Наталія Панова розповіла про приватних виконавців, які повинні розпочати свою діяльність в Україні.

364 просмотра. Обговорити (0)

2017-й рік стане роком війни за виживання малого бізнесу, вважає експерт з соціальних питань Андрій Павловський.

«2017 рік стане роком війни за виживання малого бізнесу, олігархічний уряд Порошенка-Гройсмана фактично розпочав податковий геноцид середнього класу!» — пише він у Фейсбуці.

Експерт переконаний: «Від того, хто переможе в цій війні, залежить майбутнє України».

339 просмотров. Обговорити (0)

У 2017 році більшість (60%) українців не зможуть оплачувати комунальні послуги.

446 просмотров. Обговорити (0)

Гривня в Україні може підскочити до позначки 50 за долар США.

226 просмотров. Обговорити (0)
Про це в ефірі телеканалу "Соціальна країна", відповідаючи на запитання, розповів голова Інституту публічної політики консалтингу Сергій Биков.
622 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні величезна кількість людей, які потребують житло, стоять у багаторічних чергах. І при цьому розуміють, що, швидше за все, черга не дійде до них ніколи

443 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті досить-таки блискавично пронеслися вибори. Електорат, навіть, не зміг зорієнтуватися в ситуації: що це за вибори і куди, а перед нами вже є результати…

Михайло Шелемба, політолог - про підсумки проміжних виборів до Закарпатської облради:

Як я і передбачав, явка була досить низькою. Основними факторами цього є:

471 просмотр. Обговорити (0)

У рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах (м. Будапешт, 11 листопада 1997 року) та у відповідності до Плану роботи групи українських та угорських експертів по охороні якості вод на період II кварталу 2007 року - 1 кварталу 2008 року, затвердженого Протоколом робочої зустрічі експертів україно-угорської робочої групи з питань охорони якості вод від 7 березня 2007 р. (м. Ніредьгаза, Угорщина) вчора, 19 лютого 2008 року, проведено відбір проб поверхневих вод транскордонних водотоків на українській стороні для гідрохімічних, гідробіологічних та бактеріологічних досліджень у контрольних створах р. Боржава (с. Бене), р. Тиса (с. Вилок), р. Тиса (м. Чоп).

1614 просмотров. Обсудить (0)

Днями у селищі Солотвине Тячівського району Закарпаття утворилося п’ять карстових провалів радіусом близько чотирьох метрів, зруйновано частину залізничної колії солерудника. Як повідомили у прес-службі ГУ МНС України в Закарпатській області, експерти вважають, що техногенна катастрофа загрожує не тільки солекопальні, а й селищу.

1429 просмотров. Обсудить (0)

21-22 квітня у закарпатському місті Мукачеві проходитиме „круглий стіл" на тему "Шляхи і перспективи консолідації українського суспільства". Цю представницьку дискусію з актуальної проблематики внутрішньої політики Української держави організували Закарпатський філіал Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД) за сприяння регіонального представництва ім.Фонду Фрідріха Еберта в Україні, Білорусі та Молдові.

1021 просмотр. Обсудить (0)