ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

стратегія

19 червня о 18:00 ужгородська команда програми «Школа Мерів» 2016 року презентує Стратегію розвитку «Ужгород – місто без кордонів», яка за оцінками експертів ввійшла до четвірки кращих в Україні.

212 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Відповідь на це питання шукають сьогодні в Ужгороді: тут у "Совиному гнізді" триває стратегічна сесія з розвитку міста. Ініціатором та організатором заходу є Інститут міста Ужгород, спільно з КП «Уж Фест» та Ужгородською міською радою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

282 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатській ОДА відбулося засідання робочої групи з розроблення плану заходів з реалізації у 2018 – 2020 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

360 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 4 квітня, учасники Несторівської групи запрошують активних закарпатців долучитися до публічної презентації та обговорення стратегічного бачення розвитку України – напрацювань Несторівської групи.

462 просмотра. Обговорити (0)

На черговій сесії обласної ради народні обранці планують затвердити Регіональну стратегію розвитку Закарпатської області на період до 2020 року.

1520 просмотров. Обговорити (0)
Делегати обговорили планові питання, зокрема Стратегію модернізації Федерації профспілок України та затвердження бюджету облпрофради профспілок на наступний рік.
452 просмотра. Обговорити (0)

Проект партнерства Канада-Україна "Регіональне врядування та розвиток", який впроваджується Канадським інститутом урбаністики у співпраці з Фундацією міжнародного навчання (Канада) та Асоціацією агенцій регіонального розвитку України за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку, розпочав свою діяльність на Закарпатті у квітні 2006 року.

1312 просмотров. Обговорити (0)

26 лютого відбулося засідання Ужгородського прес-клубу на тему «Які стратегічні програми готує уряду України Закарпаття». Міжнародний експерт Уїльям Парді, який три роки працює в Україні і допомагає місцевим експертам створювати стратегію розвитку регіонів наголосив, що стратегічне планування — процес, який постійно продовжується.

900 просмотров. Обсудить (2)

Таку назву мав міжнародний семінар з питань євроінтеграції, який відбувся в Ужгороді. Проходив семінар у рамках реалізації державної Програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а його організаторами виступили Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України, Дослідницький центр Словацької Асоціації зовнішньої політики та Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді. У роботі семінару взяв участь заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Станко.

1617 просмотров. Обсудить (0)

21-22 квітня у закарпатському місті Мукачеві проходитиме „круглий стіл" на тему "Шляхи і перспективи консолідації українського суспільства". Цю представницьку дискусію з актуальної проблематики внутрішньої політики Української держави організували Закарпатський філіал Національного інституту стратегічних досліджень (НІСД) за сприяння регіонального представництва ім.Фонду Фрідріха Еберта в Україні, Білорусі та Молдові.

1021 просмотр. Обсудить (0)