ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

забудова

Вчора в Господарському суді Закарпатської області під головуванням Олександра Йосипчука відбулось засідання у справі за позовом ТОВ "Підлипники" на пункт рішення Ужгородської міськради від 10 березня 2016 р. щодо зеленої зони прибудинкової території площею 0,40 га по вулиці Можайського, 34 в Ужгороді.
93 просмотра. Обговорити (0)
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Схема планування територій відноситься до важливих нормативно-правових актів на регіональному рівні, і представляє собою планувальну документацію, яка розробляється на підставі Закону «Про Генеральну схему планування території України», та визначає принципові питання перспективних напрямків розвитку, планування, забудови та використання територій, адміністративно- територіальної одиниці.
276 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

З ініціативи Закарпатської ОДА та за дорученням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва завершено підготовку містобудівної документації – проекту детального плану території індивідуальної житлової забудови для учасників АТО в межах вулиць Загорська-Мінська-Тютюнова.

373 просмотра. Обговорити (0)

Вісім гектарів землі на березі Дніпра збирається забудувати акордеоніст Ян Табачник разом з персоною нон-грата в Україні Йосипом Кобзоном.

248 просмотров. Обговорити (0)

Більше 15 років часу Незалежності України в Ужгороді у центрі міста працював міський військкомат. З відповідною інфраструктурою, зокрема – просторою ділянкою, що слугувала як плац для військових. У другій половині 2000-х військкомат виселили, а простора територія була, по суті, роздерибанена депутатами каденції 2010-2015 років.

506 просмотров. Обговорити (0)
29 травня мешканці одного з густонаселених мікрорайонів Ужгорода на громадських слуханням виступили проти запланованої міською владою забудови парку Перемоги, відомого як «Кірпічка», торговельно-розважальними об’єктами.
1237 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура Закарпатської області заявила позов в інтересах держави в особі Свалявської міської ради до закарпатця про знесення самочинно збудованої ним будівлі на прибудинковій території та звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

424 просмотра. Обговорити (0)

Володимир Токар: «Історично склалося так, що у всіх населених пунктах області, особливо в гірських та передгірських районах, забудова знаходиться майже на берегах річок».

857 просмотров. Обговорити (0)

Міська влада виконує свої обіцянки і протидіє забудові прибудинкових територій, скверів і дитячих майданчиків. Так, за рішенням Ужгородського виконкому сьогодні, 25 лютого, паркан перед будинками 51-55 на Проспекті Свободи демонтували, і вже днями зелену зону очистять від чагарників і сміття.

1980 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у вівторок, 16 березня, в Ужгороді у приміщенні малого залу Закарпатської обласної ради відбулася нарада з питання попереднього розгляду Схеми планування території Закарпастької області. Зібрання відбулося за участю заступників голів облдержадміністрації та облради, начальників обласних управлінь, інспекцій, служб, санітарно-епідеміологічної станції, митниці, капітального будівництва та архітекторів області.

1466 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Берегівській райдержадміінстарції, 12 березня у відповідності до розділу ІV-1 Закону України „ Про планування та забудову територій" Берегівська РДА проводитиме громадське обговорення наступних містобудівних обґрунтувань на об'єкти містобудування :

919 просмотров. Обговорити (0)

Майже півтора гектара лісу вирубали під забудову житловими будинками за розпорядженням голови села Поляна у Свалявському районі Закарпаття. У цьому
переконані в "Закарпатагролісі" та регіональному молодіжному екологічному об'єднанні "Екосфера". Іншої думки представники сільської громади - вони
стверджують, що тільки розчистили сільське пасовище.

1261 просмотр. Обсудить (1)