ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вчителі

Ще на початку вересня український парламент ухвалив новий закон про освіту, а згодом його підписав Президент Петро Порошенко. Експерти назвали документ прогресивним та реформаторським. Але більшість позитивних змін загубилося у морі критики його сьомої статті, яка стосується мови викладання. Нею стає винятково державна – українська.
141 просмотр. Обговорити (0)

Один із днів для півтори сотні берегівських освітян видався справді спортивним, змагальним і результативним. Як і очікувалося, офіційне відкриття загальноміської першості серед учительства відбулося на "зеленому" газоні першої освітньої школи.

210 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Ситуація з невиплатою заробітних плат та відпускних технічним працівникам освітніх закладів не є несподіванкою. Коли в грудні 2016 року ухвалювали бюджет району то про цю проблему – дефіцит коштів на покриття виплат знали вже тоді.
193 просмотра. Обговорити (0)
П'ятикласник із розривом селезінки 20 хвилин пролежав на шкільному спортивному майданчику, так і не дочекавшись помочі.
277 просмотров. Обговорити (0)

Соціальний статус вчителів та неповага до цієї професії обурили українців

663 просмотра. Обговорити (0)

Кожна вулиця, сільце та село, як і місто чи регіон, мають свої неписані закони, традиції, звички, моди, легенди, міфи, рецепти, правила, ритуали, та навіть духовні цінності, кумирів, професії, яким нерідко посвячують своє життя.

1216 просмотров. Обговорити (0)

23 лютого на базі ДП «Великобичківське ЛМГ» відбулася нарада з керівниками, вчителями та учнями шкільних лісництв на тему «Проблеми шкільних лісництв та шляхи їх подолання».

202 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” за підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2017” відзначили найкращих із кращих педагогів області у номінаціях „Біологія”, „Інформатика”, „Музичне мистецтво” та „Початкова освіта”.

814 просмотров. Обговорити (1)

І добре, що воно не стоїть на одному місці, бо школа – це цілий світ, світ дітей, почуттів, емоцій, та ще й яскравий і неповторний. У шкільних буднях, як і в повсякденні, є позитивні та негативні особистості, є герої та пірати, є трудяги та ледарі. І десь у душі таїться бажання бути першим, найкращим, найсильнішим, найрозумнішим...

320 просмотров. Обговорити (0)

З нового року Уряд підвищив заробітні плати для працівників бюджетної сфери, державного управління, підвищив розмір пенсій та стипендій.

227 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгородській школі №20 учні молодших класів навчаються за новою програмою "Інтелект України" вже 4 роки, йдеться в сюжеті "21 каналу".
347 просмотров. Обговорити (0)

З 1 грудня зростуть зарплати бюджетників: на думку експертів, ситуацію змінить на краще ставка і доплати за перепрацювання.

374 просмотра. Обговорити (0)

На старт фінальних змагань вийшло близько 900 учасників з 17 команд районів і міст області.

352 просмотра. Обговорити (0)

25 серпня у залі ПАДІЮНу (м. Ужгород) представники освітянської громади, переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, їхні вчителі, переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016», зібралися на підсумкове розширене засідання колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

396 просмотров. Обговорити (0)

Учителі природничо-математичного циклу шкіл Мукачева відвідали Центр альтернативних та відновлювальних джерел енергії для участі в тренінгу з виготовлення сонячних колекторів.

272 просмотра. Обговорити (0)

13 лютого 2016 року профспілки угорських педагогів готуються провести велику демонстрацію протесту проти так званих "освітніх реформ", запроваджених урядом Віктора Орбана за останні чотири роки.

221 просмотр. Обговорити (0)

Згідно з прийнятим парламентом законом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)” обласні державні адміністрації мають затвердити плани створення освітніх округів та об’єднання навчальних закладів, а також забезпечити скорочення кількості технічного та адміністративного персоналу шкіл.

468 просмотров. Обговорити (0)

Ситуацію з освітою на Закарпатті через цілу низку причин називають критичною. Чи можливо це якось виправити і що треба зробити?

769 просмотров. Обговорити (0)

Відбулася розширена колегія відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації. Освітяни говорили про підсумки розвитку освіти у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік».

702 просмотра. Обговорити (0)

Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають наукові і науково-педагогічні працівники, які мають вчене звання та/або науковий ступінь і працюють у вищих навчальних закладах, наукових установах та організаціях за основним місцем роботи не менш як на 0,75% ставки.

557 просмотров. Обговорити (0)
Більше 12 питань порядку денного розглянули депутати мукачівщини на засіданні 23 сесії Мукачівської райради.
412 просмотров. Обговорити (0)

Це ЗОШ №5 у Берегові. Між іншим, до першої трійки ввійшли Перечинська школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку, Ужгородська гімназія і Мукачівський ліцей. Натомість Берегівська гімназія – дванадцята у рейтингу, а перша міська одинадцятирічка зайняла тридцять другу позицію у цій таблиці.

1302 просмотра. Обговорити (0)