ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

кулінарія

7 серпня в Мукачеві стартує кулінарне дослідження "Найкращий бограч міста".

163 просмотра. Обговорити (0)

Перечинщина – край мальовничий і унікальний, де живе багато справді талановитих людей та дивують родзинки природи.

350 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Ужгородський район – багатонаціональний край, а відтак багатий на різні традиції, обряди та звичаї, де в мирі та злагоді проживають угорці, словаки, українці, румуни та інші національності.

332 просмотра. Обговорити (0)

Цієї кулінарної, корисної та вкрай необхідної у майбутньому практичної справи їх учила класовод, спеціаліст вищої категорії Наталія Олександрівна Мезив.

569 просмотров. Обговорити (0)

28 травня керівництво готельно-ресторанного комплексу “Кілікія” під егідою туристичного клубу УжНУ та Турінфоцентру Закарпаття спільно провели Перший з'їзд-форум закарпатської.

793 просмотра. Обговорити (0)

Закарпаття, як малий Вавилон, — тут і українці, й угорці, і румуни зі словаками і роми з євреями, і ще багато різного люду. Тому і страв у цьому регіоні від представника кожної національності — десятки, що загалом перетворюються на сотні. Зокрема Михайло Міцко, автор книги «Закарпатська кухня», що недавно вийшла друком в Ужгороді, назбирав близько тисячі стародавніх і сучасних рецептів, частиною яких ділиться з читачами «УМ».

2396 просмотров. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді відбулася виставка-продаж виробів молодих кондитерів, які здобувають цей надзвичайно популярнй фах у чотирьох професійних закладах області: Ужгородському вищому професійному училищі торгівлі та технології виробництва, Берегівському професійному ліцеї сфери послуг та професійних ліцеях м.Муачева — будівельному і сфери послуг.

1293 просмотра. Обсудить (0)