ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

дороги

Загрузка...

Із вівторка, 6 червня, працівники підрядної організації розпочнуть перший етап асфальтування вулиці Заньковецької в Ужгороді - від проспекту Свободи до вул. Сечені.

145 просмотров. Обговорити (0)

С 1 июня начинает действовать сезонное ограничение движения большегрузного транспорта. Об этом сообщают в Службе автомобильных дорог в Закарпатской области.

447 просмотров. Обсудить (0)

В ходе рабочей поездки в Киев Геннадий Москаль согласовал перечень автодорог Закарпатья, ремонт которых будет финансироваться этом году за средства от перевыполнения Закарпатской таможней ГФС плановых поступлений (так называемый «дорожный эксперимент»).

1742 просмотра. Обсудить (0)

Лісівники Закарпаття допомагають районам розвивати транспортну інфраструктуру. Одним з основних факторів економічного добробуту краю є добре розвинена мережа транспортних артерій, особливо це стосується лісової транспортної інфраструктури. Не є винятком і Закарпатська область.

120 просмотров. Обговорити (0)

Станом на 18 травня ліквідовано ямковість на площі 77438 квадратних метрів (при виявленій 79360 метрів квадратних) на міжнародних, національних і регіональних дорогах, що становить 97,6 процента.

142 просмотра. Обговорити (0)

За останні три роки у дорожньо-транспортних пригодах загинули понад 12,4 тисяч українців, а більше 100 тисяч отримали травми.
Таку невтішну статистику оприлюднив у Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.
При цьому він уточнив, що зобов'язав "Укравтодор" розробити програму безпеки дорожнього руху, в тому числі з урахуванням польського досвіду.

334 просмотра. Обговорити (0)
На Закарпатье жители села Великая Добронь самостоятельно отремонтировали свои улицы и собираются асфальтировать трассу. Кроме собственных пожертвований, великодобронцы получили помощь и от венгерских меценатов - выходцев из этого села.
1066 просмотров. Обсудить (0)

Ні пройти, на проїхати – це прислів’я знають усі з дитинства та зазвичай говорять про велику воду чи болото. Проте, проїхавши українськими дорогами, починаєш розуміти, про що цей вислів насправді. Ситуація з нашими дорогами така, що можна говорити про відсутність їх взагалі. Міністр інфраструктури Володимир Омелян озвучив, де в Україні найгірші автошляхи.

155 просмотров. Обговорити (0)
Перше враження про населений пункт складається не із вказівника… а із дороги. А дороги в нашому краї бажають кращого.
245 просмотров. Обговорити (0)

У віддаленому від траси Усть-Чорнянському кущі розпочинається масштабний ремонт автодоріг, які не відновлювалися з часів Радянського Союзу.

225 просмотров. Обговорити (0)

Первое впечатление о населенном пункте складывается не из указателя... а с дороги. А дороги в нашем крае желают лучшего.

814 просмотров. Обсудить (0)

Вже зовсім скоро у Києві пройде фінал пісенного конкурсу «Євробачення». Портал вирішив дізнатися у керівника ДП «Укрдорінвест» Олени Криворучко, чи не зганьбимося ми своїми дорогами перед іноземними гостями, чи не повториться раптово ситуація, подібна до тієї, що сталася з Шулявським мостом.

225 просмотров. Обговорити (0)

Перші дорожні роботи в Усть-Чорнянському кущі на Тячівщині почалися в 2015-му після призначення Г.Москаля на Закарпаття. Протягом минулого року вдалося зробити суцільне асфальтне покриття від с.Красне до смт Дубове, відрізок дороги в Німецькій Мокрій, а також з’єднати лісовою дорогою Н.Мокру та Колочаву.

285 просмотров. Обговорити (0)

Первые дорожные работы в Усть-Чернянском кусте на Тячевщине начались в 2015-м после назначения Г.Москаля на Закарпатье. В течение прошлого года удалось сделать сплошное асфальтовое покрытие от с.Красное в пгт Дубовое, отрезок дороги в Немецкой Мокрой, а также соединить лесной дорогой Н.Мокрую и Колочаву.

2941 просмотр. Обсудить (0)

У Закарпатті вирішили проблему з ремонтом дороги просто знявши шар асфальту і розкопавши стару австрійську дорогу з бруківки.

271 просмотр. Обговорити (0)

На капремонт та реконструкцію буде витрачено майже 15 млн гривень з міського бюджету.

До кінця 2017 року у Мукачеві проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Пряшівській, вул.Стара та ремонт дороги по вул. Р.Корсакова.

259 просмотров. Обговорити (0)

Верховная Рада Украины 243 голосами поддержала за основу и в целом законопроект № 0136 «О ратификации Рамочного договора между Правительством Украины и Правительством Венгрии о предоставлении кредита на условиях связанной помощи».

612 просмотров. Обсудить (0)
Децентрализация Укравтодора. На заседании Совета регионального развития министр инфраструктуры Владимир Омелян рассказал, что уже осенью начнется передача автомобильных дорог общего пользования под управление областных администраций.
375 просмотров. Обсудить (0)
Цього тижня Прем’єр-міністр Гройсман заявив, що надійшов час нарешті будувати дороги. Строго вимагає робити це якісно і звітувати про здійснене. Що він мав на увазі? «Гроші виділені» — це скільки? Як зміниться ситуація в 2017 році? Що будуватимуть на місці доріг? Хто і як це контролює?
206 просмотров. Обговорити (0)
Для порівняння - розташований поруч із новим старий завод виробляє стільки ж ...за добу!
273 просмотра. Обговорити (0)

Через нестачу коштів, що виділяються на ремонт доріг, ситуація з ямами на дорогах може погіршитися наступного року.

187 просмотров. Обговорити (0)

С начала года Киев так и не начал финансирование ремонта разбитых закарпатских дорог.

1541 просмотр. Обсудить (0)

Так виглядає місце рубки неподалік райцентру Великий Березний на Закарпатті, фотографії звідки розмістив на своїй сторінці у ФБ Юрій Васильович.

273 просмотра. Обговорити (0)