ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

дороги

Несмотря на теплую погоду на Закарпатье дорожные фирмы, в том числе очень мощные зарубежные компании, которые в этом году заехали в область, вынуждены приостанавливать работы из-за отсутствия расходных материалов для производства асфальта.

16578 просмотров. Обсудить (0)

Відповідно до директиви Європейського Парламенту та Ради 2006/22, Національною інспекцією праці Словацької Республіки, на північному заході Словаччини неподалік м. Жиліна в період з 27 по 29 вересня 2017 року, в рамках #EuroControleroute (http://www.euro-controle-route.eu/site/) проводяться заходи міжнародного придорожнього контролю.

200 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Ремонт автодорог, который активно ведется на Закарпатье с весны этого года, может затормозиться в конце осени из-за дефицита железнодорожных вагонов, - информирует глава ОГА Геннадий Москаль.

354 просмотра. Обсудить (0)

Керівники поліції на власний розсуд визначатимуть місця проведення перевірки водіїв на стан сп’яніння — позначені знаками ділянки дороги.

178 просмотров. Обговорити (0)

Наступного року з Дорожнього фонду на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг загального користування місцевого значення в 2018-му Закарпаття очікує 236 млн.грн.

136 просмотров. Обговорити (0)
Начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга розповів про один із головних скарбів краю - лісову галузь.
196 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, 29 серпня, о 12.00 у промисловій зоні с.Рокосово Хустського району урочисто відкриють новий асфальтний завод для ремонту автомобільних доріг.

203 просмотра. Обговорити (0)

Випадки керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння задокументовано в Іршавському, Рахівському та Міжгірському районах.

183 просмотра. Обговорити (0)

Попри намагання ужгородської мерії ремонтувати хоча б центральні дороги міста, загальний стан дорожньої інфраструктури обласного центру продовжує перебувати у жалюгідному стані. Особливо це стосується периферії.

202 просмотра. Обговорити (0)
После зимы - выбоины, после лета - вмятины. Если в холодное время года - асфальт на дорогах разрушают дожди и морозы, то в жару он просто начинает плавиться.
463 просмотра. Обсудить (0)

На третьому пленарному засіданні сьомої сесії Закарпатської облради обласні обранці традиційно подали низку своїх запитів з актуальних питань життя громад та краю.

143 просмотра. Обговорити (0)

На Раховщине завершился ремонт автодороги в пределах сел Лазещина-Квасы, в рамках капитального восстановления трассы «Мукачево-Рогатин». Финансирование работ осуществляется за счет средств «дорожного эксперимента».

496 просмотров. Обсудить (0)
В недельный жару воды нуждаются не только люди, но и улицы города. Две поливочные машины ездят по Ужгороду с утра до вечера. Охлаждать асфальт будут пока не снизится температура.
621 просмотр. Обсудить (2)

На вулиці Генерала Свободи в Ужгороді ями на дорозі почали латати напередодні після 22:00.

184 просмотра. Обговорити (0)

Единственный действующий в Закарпатье передвижной габаритно-весовой комлекс забрали в Одесскую область. И теперь, когда наиболее жарко, соответствующие службы не могут контролировать сверхнормные перевозки грузов тяжеловесным транспортом, что приводит к разрушению покрытия автомобильных дорог края.

685 просмотров. Обсудить (2)
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив про початок будівництва дороги Львів - Тернопіль - Вінниця - Одеса – Миколаїв.
167 просмотров. Обговорити (0)

После небольшого перерыва, вызванного техническими причинами, дорожники возобновили работу по капитальному ремонту трассы «Мукачево-Рогатин» в Раховском районе. Кроме того, в ближайшее время начинаются капитальные ремонты дорог еще в пяти районах Закарпатья.

936 просмотров. Обсудить (2)

Ужгородский журналист Виталий Глагола обратил внимание на качество выполненного ремонта дороги на улице Берчени в областном центре Закарпатья.

2611 просмотров. Обсудить (1)

На Закарпаття надійшли кошти з першої постанови Кабінету Міністрів щодо фінансування об’єктів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

187 просмотров. Обговорити (0)

Нагадаємо, що в кінці грудня минулого року Верховна Рада включила Закарпатську область в експеримент, який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць. Ініціював зміни в у відповідний законопроект Геннадій Москаль.

218 просмотров. Обговорити (0)

- Закончились тендерные процедуры по капитальному ремонту дороги «Перечин - Свалява», - сообщает Геннадий Москаль. - Уже определен победитель, который начнет работы через полторы недели. Дорога «Перечин - Свалява» не ремонтировалась более 30 лет, то есть еще со времен СССР.

780 просмотров. Обсудить (0)

Вчора ввечері зробили розмітку пішохідних переходів на проспекті Свободи, сьогодні планують – на вулицях Минайській, Станційній, Анкудінова.

140 просмотров. Обговорити (0)
Автомобільна дорога Іза – Липча вкрита ямами. Прямує вона через село Кошелево. Водіям доводиться їхати дуже повільно, адже об’їхати вибоїни буває неможливо.
176 просмотров. Обговорити (0)

Зараз не вщухають розмови про так званий «дорожній експеримент» на Закарпатті. Перші дороги вже почали ремонутвати.

252 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні в Ужгороді працівники «Закарпателектробуду» встановлюють нову лінію та світильники вуличного освітлення на вулиці Шишкіна.

165 просмотров. Обговорити (0)

- За июнь Закарпатская область получит рекордную сумму за перевыполнение таможней ежемесячных плановых поступлений (так называемый «дорожный эксперимент") - более 90 миллионов гривен, - заявляет Геннадий Москаль.

592 просмотра. Обсудить (0)

Відповідальність за підтримку стану доріг лежить на органах місцевого самоврядування

161 просмотр. Обговорити (0)

Левова частка коштів, які виділяються з Державного бюджету на ремонт доріг, призначена для Західного регіону України. Про це під час Форуму місцевого розвитку у Трускавці заявив народний депутат Ярослав Дубневич.

250 просмотров. Обговорити (0)