ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

сума

Фахівці Закарпатської митниці ДФС роз’яснюють який порядок оподаткування товарів, що вивозяться (пересилаються) громадянином за межі митної територію України.

221 просмотр. Обговорити (0)

Найменші вимоги в Угорщині – близько 3,2 євро на день, тоді як у Іспанії найбільші – 71 євро в день, а при собі мати мінімум 637 євро.

3632 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Оприлюднили карту Європи з інформацією про вимоги окремих країн до мінімальної суми коштів, які потрібно мати з собою при перетині кордону, а також документів, які можуть служити підтвердженням наявності засобів до існування.

272 просмотра. Обговорити (0)

З 4 січня Нацбанк знизив граничну суму розрахунків готівкою за участю фізосіб.

228 просмотров. Обговорити (0)

Засідання на тему „Початок діяльності НПФ (недержавних пенсійних фондів) та їх вплив на розвиток фондового ринку” відбулося в Ужгородському прес-клубі реформ на Закарпатті. Йшлося про вітчизняну систему недержавного пенсійного забезпечення та імовірні шляхи її розвитку в Україні.

1194 просмотра. Обсудить (0)

У зв’язку з набранням чинності Законом України від 25.03.2005 № 2505-IV „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” від платників податків надходять запити щодо порядку сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки.

4850 просмотров. Обсудить (0)

За матеріалами УПМ ДПА у Закарпатській області прокуратура Ужгорода порушила кримінальну справу за фактом фіктивного підприємництва одним із ПП обласного центру, яке займається оптовою торгівлею лісо- та будівельними матеріалами.

1177 просмотров. Обсудить (0)