ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

замок

14 голів громадських об’єднань міста Мукачева звернулися до Президента України Петра Порошенка скасувати скандальне розпорядження голови Закарпатської ОДА, яке стосується замку «Паланок».

97 просмотров. Обговорити (0)

Председатель Закарпатской ОГА направил обращение к Министру культуры Украины Евгению Нищуку с просьбой выполнить Постановление Верховной Рады Украины от 15 апреля 2009 года «О мерах по сохранению памятника культурного наследия замка «Паланок» (г.Мукачево Закарпатской области).

781 просмотр. Обсудить (0)
Загрузка...
На околицях с. Дідово досі можна побачити залишки однієї з найтаємничіших фортець нашого краю. Село Дийда (Дідово) Берегівського району відоме в області та за її межами насамперед своїм мальовничим озером, яке також часто називають «закарпатським морем».
214 просмотров. Обговорити (0)

Hotel Kamelot Resort & SPA пропонує скористатися комфортним і сучасно обладнаним конференц-залом.

224 просмотра. Обговорити (0)
Парк Шенборна – це аристократичний шарм і європейська розкіш з атмосферою Австро-Угорської імперії у поєднанні з дивовижною природою Карпат
631 просмотр. Обговорити (0)

Запрошуємо відсвяткувати весілля, урочисті події, дні народження, ювілеї, новорічні корпоративи.

181 просмотр. Обговорити (0)

15-16 вересня 2017 року, в замку «Паланок» м.Мукачево відбудеться Міжнародний фестиваль «Карпати Фест». Фестиваль організовано Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 у рамках Дня Європейської співпраці.

222 просмотра. Обговорити (0)

У суботу на території Ужгородського замку розпочався перший в Україні культурно-технологічний фестиваль «Dronevar» та Чемпіонат Східної Європи з дрон-рейсингу.

346 просмотров. Обговорити (0)

15-16 сентября на территории замка «Паланок» в Мукачево состоится международный фестиваль «Карпаты Фест».

430 просмотров. Обсудить (0)

На улице Новака в Ужгороде, возле областной больницы, строят еще один Ужгородский замок. Правда, это будет частная постройка.

1003 просмотра. Обсудить (0)

Сам дуже не люблю, коли власне незнання видають за щось абсолютне, але сьогодні зіштовхнувся із українським напоєм, про який ніколи не чув, а смачнішого нічого не куштував.

171 просмотр. Обговорити (0)
Еще один ролик о путешествиях по Закарпатью Армана Цыбульского, участника «Битвы экстрасенсов», на этот раз это поездка в замок "Паланок".
846 просмотров. Обсудить (0)
Багато хто з дослідників вважає, що протекторат над містом потрібно надати святій Єлизаветі, адже унікальна кам’яна готична церква-фортеця зведена у ХІІІ сторіччі саме на її честь, є найстарішою, дивом вцілілою до цих пір, архітектурною пам’яткою Хуста.
202 просмотра. Обговорити (0)

На территории замка "Паланок" в городе Мукачево находится самый глубокий колодец Закарпатья. О замковом колодце ходят легенды.

836 просмотров. Обсудить (0)

Монах-летописец с факелом в руках будет проводить колоритные ночные экскурсии в старинном замке всем желающим туристам и землякам.

371 просмотр. Обсудить (0)

У невеликому віддаленні від центру міста на височині, серед густого тінистого парку, як і належить для древніх замків, розкинулися руїни колись граціозного палацу...

216 просмотров. Обговорити (0)

Із Червоної гірки розпочинається місто над Латорицею, із неї видно «Паланок» та дивовижну панораму Мукачева.

172 просмотра. Обговорити (0)
Асоціація українських флористів вже вдруге на Закарпатті презентувала унікальній квітковий фестиваль, що став продовженням європейської культурної ініціативи з оформлення середньовічних замків.
160 просмотров. Обговорити (0)
В рамках програми, започаткованої Головою Національної поліції України, генералом Сергієм Князєвим, семеро дітей з Донецької області знайомляться з роботою правоохоронної системи в західних областях України.
203 просмотра. Обговорити (0)
30 тысяч роз использовали флористы для создания 20 масштабных цветочных композиций на фестивале цветов. Средневековый замок Сент-Миклош в Чинадиево принимает 70 лучших флористов Украины. Тема фестиваля - вечная любовь.
690 просмотров. Обсудить (0)
Второй Фестиваль цветов в замке Сент-Миклош в Чинадиево продлится 1-2 июля. Звездой фестиваля традиционно будет роза как символ любви.
570 просмотров. Обсудить (0)
В сети появилось продолжение истории путешествия российского блогера Руслана Заплатина в Мукачево, где он отдыхал вместе с семьей.
844 просмотра. Обсудить (0)

В Мукачевском замке "Паланке" организовали историческую реконструкцию свадьбы графини Илоны Зрини и Имре Текели.

480 просмотров. Обсудить (0)
У четвер, 15 червня, у Мукачеві проводили репетицію заїзду на замкову гору карети, в якій прибудуть на вінчання до замку Паланок "Ілона Зріні" і "Імре Текелі".
358 просмотров. Обговорити (0)

На одній зі стін Ужгородського замку досі знаходиться барельєф з зображенням чотирьох дроздів. Взагалі-то, дрозди – це геральдичні птахи графського роду Другетів, що володіли замком і містом упродовж чотирьох століть.

266 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатье известно не только своей невероятно красивой природой. Здесь очень много историко-архитектурных памятников, в частности замков. Замок Сент-Миклош в Чинадиево - один из самых и самых интересных памятников края. Он имеет свою неповторимую атмосферу, свою ауру, свой шарм.
724 просмотра. Обсудить (0)