ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

замок

Запрошуємо відсвяткувати весілля, урочисті події, дні народження, ювілеї, новорічні корпоративи.

164 просмотра. Обговорити (0)

15-16 вересня 2017 року, в замку «Паланок» м.Мукачево відбудеться Міжнародний фестиваль «Карпати Фест». Фестиваль організовано Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 у рамках Дня Європейської співпраці.

207 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

У суботу на території Ужгородського замку розпочався перший в Україні культурно-технологічний фестиваль «Dronevar» та Чемпіонат Східної Європи з дрон-рейсингу.

263 просмотра. Обговорити (0)

15-16 сентября на территории замка «Паланок» в Мукачево состоится международный фестиваль «Карпаты Фест».

416 просмотров. Обсудить (0)

На улице Новака в Ужгороде, возле областной больницы, строят еще один Ужгородский замок. Правда, это будет частная постройка.

973 просмотра. Обсудить (0)

Сам дуже не люблю, коли власне незнання видають за щось абсолютне, але сьогодні зіштовхнувся із українським напоєм, про який ніколи не чув, а смачнішого нічого не куштував.

165 просмотров. Обговорити (0)
Еще один ролик о путешествиях по Закарпатью Армана Цыбульского, участника «Битвы экстрасенсов», на этот раз это поездка в замок "Паланок".
829 просмотров. Обсудить (0)
Багато хто з дослідників вважає, що протекторат над містом потрібно надати святій Єлизаветі, адже унікальна кам’яна готична церква-фортеця зведена у ХІІІ сторіччі саме на її честь, є найстарішою, дивом вцілілою до цих пір, архітектурною пам’яткою Хуста.
183 просмотра. Обговорити (0)

На территории замка "Паланок" в городе Мукачево находится самый глубокий колодец Закарпатья. О замковом колодце ходят легенды.

823 просмотра. Обсудить (0)

Монах-летописец с факелом в руках будет проводить колоритные ночные экскурсии в старинном замке всем желающим туристам и землякам.

356 просмотров. Обсудить (0)

У невеликому віддаленні від центру міста на височині, серед густого тінистого парку, як і належить для древніх замків, розкинулися руїни колись граціозного палацу...

208 просмотров. Обговорити (0)

Із Червоної гірки розпочинається місто над Латорицею, із неї видно «Паланок» та дивовижну панораму Мукачева.

168 просмотров. Обговорити (0)
Асоціація українських флористів вже вдруге на Закарпатті презентувала унікальній квітковий фестиваль, що став продовженням європейської культурної ініціативи з оформлення середньовічних замків.
154 просмотра. Обговорити (0)
В рамках програми, започаткованої Головою Національної поліції України, генералом Сергієм Князєвим, семеро дітей з Донецької області знайомляться з роботою правоохоронної системи в західних областях України.
184 просмотра. Обговорити (0)
30 тысяч роз использовали флористы для создания 20 масштабных цветочных композиций на фестивале цветов. Средневековый замок Сент-Миклош в Чинадиево принимает 70 лучших флористов Украины. Тема фестиваля - вечная любовь.
673 просмотра. Обсудить (0)
Второй Фестиваль цветов в замке Сент-Миклош в Чинадиево продлится 1-2 июля. Звездой фестиваля традиционно будет роза как символ любви.
550 просмотров. Обсудить (0)
В сети появилось продолжение истории путешествия российского блогера Руслана Заплатина в Мукачево, где он отдыхал вместе с семьей.
825 просмотров. Обсудить (0)

В Мукачевском замке "Паланке" организовали историческую реконструкцию свадьбы графини Илоны Зрини и Имре Текели.

456 просмотров. Обсудить (0)
У четвер, 15 червня, у Мукачеві проводили репетицію заїзду на замкову гору карети, в якій прибудуть на вінчання до замку Паланок "Ілона Зріні" і "Імре Текелі".
337 просмотров. Обговорити (0)

На одній зі стін Ужгородського замку досі знаходиться барельєф з зображенням чотирьох дроздів. Взагалі-то, дрозди – це геральдичні птахи графського роду Другетів, що володіли замком і містом упродовж чотирьох століть.

250 просмотров. Обговорити (0)
Закарпатье известно не только своей невероятно красивой природой. Здесь очень много историко-архитектурных памятников, в частности замков. Замок Сент-Миклош в Чинадиево - один из самых и самых интересных памятников края. Он имеет свою неповторимую атмосферу, свою ауру, свой шарм.
688 просмотров. Обсудить (0)

Вчера, 27 мая, в с.Чинадийово Мукачевского района Закарпатской области стартовал VI фестиваль средневековой культуры "Серебряный Татош". Действо с участием более сотни участников и более тысячи зрителей развернулось в замке Сент-Миклош XIV века и вокруг него.

633 просмотра. Обсудить (0)

Останні вихідні весни на Закарпатті, 27 і 28 травня будуть насичені лицарським духом та культурним розвитком.

185 просмотров. Обговорити (0)
Історія найромантичнішого замку Закарпаття, який отримав нове життя завдяки сучасним господарям
259 просмотров. Обговорити (0)

Хуст - невелике містечко в Закарпатті. Районний центр. Закарпатські міста мають одну незвичайну особливість: незважаючи на свій невеликий розмір, вони здаються великими.

296 просмотров. Обговорити (0)
Сегодня состоялась официальная презентация вин в замке "Паланок". Участие в мероприятии приняли госсекретарь Венгрии, ответственный за национальную политику в венгерском правительстве Потапи Арпад Янош, Генеральные консулы Венгрии в Ужгороде Йожеф Бугайла, в Береговые Эндре Салипски, представители деловых кругов Закарпатья.
768 просмотров. Обсудить (0)