ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Паланок

В Мукачевском замке "Паланке" организовали историческую реконструкцию свадьбы графини Илоны Зрини и Имре Текели.

398 просмотров. Обсудить (0)
У четвер, 15 червня, у Мукачеві проводили репетицію заїзду на замкову гору карети, в якій прибудуть на вінчання до замку Паланок "Ілона Зріні" і "Імре Текелі".
234 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...
Сегодня состоялась официальная презентация вин в замке "Паланок". Участие в мероприятии приняли госсекретарь Венгрии, ответственный за национальную политику в венгерском правительстве Потапи Арпад Янош, Генеральные консулы Венгрии в Ужгороде Йожеф Бугайла, в Береговые Эндре Салипски, представители деловых кругов Закарпатья.
667 просмотров. Обсудить (0)
Кадры из фильма про немецкую разведку, снятые 50 лет назад в Мукачевском замке, опубликовали в сообществе "Kertvarosh".
715 просмотров. Обсудить (0)

Мукачевский замок, прозванный Паланком, стоит на холме высотой 68 метров. Он на пару веков моложе своего европейского близнеца - замка Бургхаузен, первые упоминания о котором датируются XI веком (о Бурггаузен писали еще в 1025 год).

751 просмотр. Обсудить (0)

Впечатляющие фотографии одной из закарпатских "изюминок" с высоты птичьего полета на своей странице в социальной сети Фейсбук опубликовал фотограф Александр Богданов.

567 просмотров. Обсудить (0)
Замок Паланок - это не какой-нибудь дворец или палаты, это крепкая, закаленная боями неприступная крепость, стены которой хранят память об огромных битвах, победах и крови, подвигах и предательстве.
396 просмотров. Обсудить (0)
Замок Паланок - один из лучших замков Европы. За более чем десять столетий здесь произошло множество сражений - здесь творилась история.
412 просмотров. Обсудить (0)

В среднем дворе замка "Паланок" установлены две средневековые пушки. На очереди еще несколько.

379 просмотров. Обсудить (0)
В рамках проекта "Моя страна. Прекрасная и независимая" телеканал "1+1" снял видеоролик о мукачевской крепости.
557 просмотров. Обсудить (3)

Цього травня Мукачеву виповниться 1120 років і 640 років з дня, коли 22 травня 1376 року королева Угорщини Ержебет вручила місту Мукачево грамоту на право користування власною печаткою для скріплення документів.

335 просмотров. Обговорити (0)

Окрмі того, у замку "Паланок" перекладуть бруківку та оновлять картинну галерею.

243 просмотра. Обговорити (0)

Пересуватися частиною вулиць Мукачева пішоходам, у період дощів, подекуди, неможливо взагалі, навіть автомобілі застрягають у велетенських калюжах.

488 просмотров. Обговорити (0)
Топ-5 захопливих карпатських замків. Частина замків знаходится у вкрай занедбаному стані. У мережі Інтернет набуває популярності з найвідомішими замками Карпат.
687 просмотров. Обговорити (0)
В мережі фейсбук відео розмістив користувач Максим Адаменко.
405 просмотров. Обговорити (0)

Мукачівський замок — один з найгарніших в Україні.

Замок Паланок, що у Мукачевому Закарпатської області, — один з небагатьох українських замків, які добре збереглися до наших днів, а відповідно і один з найцікавіших для мандрівника. До того ж він має унікальну архітектуру, якої не побачиш ні на Закарпатті, ні в інших куточків нашої країни, і складається з трьох замків — верхнього, середнього і нижнього.

441 просмотр. Обговорити (0)
Головну туристичну атракцію Мукачева, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева.
506 просмотров. Обговорити (0)

В Україні налічується близько 300 замків і палаців, де раніше купалися в розкоші місцеві вельможі.

633 просмотра. Обговорити (0)

В Україні налічується близько 300 замків і палаців, де раніше купалися в розкоші місцеві вельможі. Портал «ЗаграNіца.Київ» вибрав найбільш вражаючі, які обов'язково варто відвідати хоча б раз.

516 просмотров. Обговорити (0)

Серед них: вечір кіно, театралізовані дійства та вистави, мистецькі виставки, благодійна акція до Дня Святого Миколая, фестиваль класичної музики "Різдвяна феєрія" та ін.
Про це інформують співробітники Мукачівського історичного музею "Паланок".

Пропонуємо ознайомитись із планом заходів:

469 просмотров. Обговорити (0)
Вчора близько 200 осіб різного віку зібрались у дворику Мукачівської художньої школи імені Міхая Мункачі, аби послухати музику.
476 просмотров. Обговорити (0)

У південно-західній частині Мукачева стоїть овіяний легендами і бойовою славою Мукачівський замок, одна з найцінніших пам'яток Закарпаття ХІV-ХVІІ століть.

375 просмотров. Обговорити (0)
Музика об’єднує. Цю істину доводили вихованці Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків і учні Київської школи мистецтв. Послухати талановиту молодь містяни мали можливість у замку «Паланок».
327 просмотров. Обговорити (0)
У мукачівському замку «Паланок» пройшла конференція під назвою «Місцями слави Ракоці: транскордонний туристичний шлях». Цей проект об’єднав 3 країни: Угорщину, Словаччину та Україну.
610 просмотров. Обговорити (0)

У залах мукачівського замку "Паланок" представили картини пленеру "Великий Березний 2014" товариства угорських митців образотворчого та прикладного мистецтва Закарпаття імені Імре Ревеса.

727 просмотров. Обговорити (0)

Для мукачівських правоохоронців історики провели краєзнавчу екскурсію – заняття для того, щоб при спілкуванні з туристами, які щодня відвідують Закарпаття, вони мали змогу порадити, підказати чи допомогти зорієнтуватися у місцевості.

368 просмотров. Обговорити (0)

Восстановить сады и виноградники на замковой горе предлагают жителям города Мукачево и Мукачевского района. Такую идею предложил народный депутат Виктор Балога. Десятилетие назад замковая гора была покрыта не зарослями, как сегодня, а виноградом разных сортов...

1430 просмотров. Обсудить (0)

Як відомо, на Закарпатті перебуває високоповажна делегація краю Височіна Чеської Респубілки у складі 50 осіб, яку очолює гетьман Їржі Бєгоунек.

560 просмотров. Обговорити (0)