ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

екологи

У Національному парку виявили велику кількість підпалених дерев - вікових смерек.

206 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
На 6 тисяч 715 гривень – екологи оштрафували 17-тьох посадовців за неправильне поводження з твердими побутовими відходами!
360 просмотров. Обговорити (0)

Незмінному бажанню олігархічного бізнесу будувати каскад МГЕС на р. Ріка присвячується…

398 просмотров. Обговорити (0)

Під такою назвою пройшла конференція у м. Виноградів, на якій керівники місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, заповідника, національних природних парків, науковці, лісівники визначили стан та основні пріоритети розвитку природоохоронної діяльності в області.

463 просмотра. Обговорити (0)

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища виявили порушення на кордоні Закарпаття з Євросоюзом.

456 просмотров. Обговорити (1)

Протягом 2012 року Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області у ході здійснення державного контролю за додержанням вимог природоохоронного законодавства було перевірено 1113 суб’єктів господарювання, з них: 832 планово та 478 позапланово.

626 просмотров. Обговорити (0)

Щоб ялинка виросла до висоти півтора-два метри потрібно 10-15 років, - нагадують закарпатські екологи і просять не вирубувати дерева, а замінити їх штучними красунями.

614 просмотров. Обговорити (0)

Інспекторами Державної екологічної інспекціії у Закарпатській області проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ “Ужнафта”.

617 просмотров. Обговорити (0)

14 вересня 2012 року відбулося засідання Громадської ради організацій та об’єднань природоохоронного спрямування при Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, до складу якої входять Карпатський екологічний клуб «Рутенія», Екологічний клуб «Еко-Екс», Регіональне молодіжне екологічне об'єднання «Екосфера», Громадський благодійний фонд екологічного та туристичного розвитку «Ужанська до

804 просмотра. Обговорити (0)

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області за участю працівників Закарпатської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП “Брустурянське ЛМГ”.

661 просмотр. Обговорити (0)

Цієї середи в прес-центрі «Закарпатської Правди» за круглим столом обговорювали, як об’єднати зусилля різних структур, громадських організацій та простих закарпатців для вирішення екологічних проблем краю.

616 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратура Закарпатської області перевірила як Державна екологічна інспекція в Закарпатській області дотримується вимог законодавства у сфері поводження з відходами та іншого природоохоронного законодавства України.

583 просмотра. Обговорити (0)

Наближаються зимові свята – Різдво Христове та Новий рік. Ці свята для більшості людей просто немислимі без прикрашеної ялинки. І на жаль, за слідуванням традиціям, мало хто задумується про той непоправний збиток, який наноситься зеленим насадженням.

1275 просмотров. Обговорити (0)

Державною екологічною інспекцією в Закарпатській області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на території лісфонду ДП "Мокрянське ЛМГ".

1688 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, інспекторами з охорони навколишнього природного середовища проведено планову перевірку додержання природоохоронного законодавства ДП «Ужгородське ЛГ», в ході якої виявлено пошкодження дерев до ступеня припинення росту, незадовільне очищення місць рубок від порубкових залишків, незаконне вирубування дерев на лісосіках, чим порушено вимоги Лісового Кодексу України.

1050 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили UA-Reporter.com у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, з метою забезпечення державного контролю за станом охорони, захисту, використання та відтворення червонокнижних видів рослин Головним державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області видано наказ №11 від 19 січня 2010 року про проведення в краї операції “Первоцвіт-2010”. Цього року вона триватиме з 10 лютого по 30 травня.

3132 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області, днями ще 502 металеві та пластикові бочки, наповнені пестицидними препаратами, в яких давно закінчився строк зберігання і які призначені для знищення, було відвантажено в автофургони.

1154 просмотра. Обговорити (0)

Вересень - традиційна для закарпатців ужинкова пора. Восени наші горяни завдяки грибам та ягодам суттєво латають сімейні бюджети. Однак, як це часто, буває, найбільше заробляють на природних ресурсах не ті, хто збирають, а ті, хто скуповують і перепродають продукцію.

1603 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті на території НПП «Синевир» відбулося виїзне засідання колегії Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області за участі представника Мінприроди України Ігора Довбаня.

1853 просмотра. Обговорити (0)