ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

самоврядування

Інтернет-видання «Mukachevo.net» опублікувало статтю «Юрій Кравченко: Українське самоврядування в Угорщині має прекрасні відносини з аналогічним русинським самоврядуванням» в якій подаються деякі висловлювання президента Державного самоврядування українців Угорщини Юрія Кравченка, які були ним подані на зустрічі із закарпатськими журналістами у Будапешті.
207 просмотров. Обговорити (0)

Про стан та перспективи ведення лісового господарства на території Закарпаття, розвиток туристично-рекреаційної галузі в Міжгірському районі, особливості організації та функціонування системи місцевого самоврядування –стали предметом дискусій під час виїзного засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради Михайла Рівіса, яке відбулося 26 січня у смт Міжгір’я.

413 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

29.09.2016 року у місті Ужгород відбувся Форум "Цифрова демократія та реформа місцевого самоврядування: перспективи Ужгорода", організований Інститутом Республіка в рамках Всеукраїнської кампанії "Активна громада". Під час заходу учасники обговорили стан впровадження цифрових стандартів у містах країни та залучення громадян до місцевого самоврядування.

245 просмотров. Обговорити (0)
Коментар голови Закарпатської облради Михайла Рівіса кореспонденту «ЗІКу» щодо ухваленого звернення депутатського корпусу до вищих осіб держави про забезпечення спроможності та широких повноважень місцевого самоврядування, побудови ефективної системи територіальної організації влади в Україні, фінансової та матеріальної самодостатності місцевого самоврядування.
608 просмотров. Обговорити (0)

У четвер голова обласної ради Іван Балога провів виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування у Великому Березному. Йшлося про створення в області сприятливого інвестиційного клімату та, відповідно, залучення в економіку Закарпаття іноземних інвестицій, а також про сприяння органами місцевого самоврядування розвитку підприємництва та бізнесу.

2569 просмотров. Обговорити (1)

Угорською Вселенською Службою Допомоги за підтримки Міністерства закордонних справ Угорщини в рамках проекту «Розвиток зовнішньополітичної суспільної думки в рамках Східного Партнерства» у місті Берегово, було організовано інформаційні дні з метою ознайомлення громадськості з роллю Угорщини у сфері розвитку транскордонного співробітництва та надання гуманітарної допомоги під час виникнення надзвичайних ситуацій.

1096 просмотров. Обговорити (2)

Фонд сприяння місцевому самоврядуванню України оголосив черговий Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який триватиме з 1 січня по 30 червня 2010 року. Його дирекція розгорнула низку організаційних заходів, спрямованих на забезпечення проведення конкурсу та визначення найкращих.

1245 просмотров. Обговорити (0)

Проект партнерства Канада-Україна "Регіональне врядування та розвиток" (РВР) у співпраці з Закарпатською облдержадміністрацією розпочали навчальні семінари з вдосконалення системи моніторингу Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2015 року, яка була затверджена обласною радою 28 грудня 2006 року.

1057 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 19 вересня, в Ужгороді під головуванням заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Володимира Гоблика відбулася нарада щодо впровадження в області проекту «Регіональне врядування та розвиток», який реалізується Канадським інститутом урбаністики за підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку спільно з Міністерством економіки України. Проект апробується в нашій та Запорізькій областях, а відповідний досвід та напрацювання будуть застосовуватися в інших регіонах України.

1241 просмотр. Обговорити (0)

В обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді вперше відбувся регіональний студентський саміт "Студентське самоврядування: виклики майбутнього". Захід проходив в рамках програми розвитку студентського самоврядування на базі Закарпатського державного університету (ЗакДУ) за підтримки Управління освіти й науки Закарпатської облдержадміністрації.

1331 просмотр. Обсудить (0)

Вперше на Закарпатті у п’ятницю, 22 лютого, в Ужгороді в рамках програми розвитку студентського самоврядування (МГО "ФРІ") за підтримки Управління освіти та науки Закарпатської обласної державної адміністрації пройде перший регіональний студентський саміт "Студентське самоврядування: виклики майбутнього".

980 просмотров. Обсудить (1)

Завтра, 1 липня, в Чернівцях розпочне роботу Міжрегіональний центр, який здійснюватиме моніторинг дотримання права людини на працю. Центр відслідковуватиме факти позбавлення права на працю через політичні переконання, партійну приналежність, активну громадську, в тому числі правозахисну діяльність, відстежуватиме приклади прийняття неправомірних кадрових рішень через політичний тиск.

1005 просмотров. Обсудить (0)

У восьми районах сусідньої із Закарпаттям Івано-Франківської області в результаті дощового паводку на гірських річках зруйновано 0,72 км берегових укріплень, пошкоджено 7,55 км захисних гребель, на дорогах місцевого значення розмито 26,5 км дорожнього полотна і пошкоджено 25 автомобільних мостів.

2153 просмотра. Обсудить (0)

7 червня в Ужгороді громадські організації, Лабораторія законодавчих ініціатив та Інститут Політичної Освіти за підтримки Проекту “Сприяння організації виборів в Україні” проводять в Ужгороді круглий стіл “Ключові проблеми нового Закону про місцеві вибори”.

1277 просмотров. Обсудить (0)

У м.Ніредьгаза, що в Саболч-Сатмар-Березькій області Угорської Республіки, відбувся дводенний семінар керівників органів місцевого самоврядування, в якому взяли участь і представники України. Організатором семінару виступив Державний фонд "ЄвроЗв'язок-ЄвроКліп".
Закарпаття в Угорщині представляли близько 30 керівників місцевого самоврядування, зокрема і з Ужгородського району - голова райради Наталія Сейковська, сільські голови Балаж.Ембер
(с.Мала Добронь), Золтан Сільваші (с.Велика Добронь), Домонкош Югас (с.Ратівці), Янош Цебер (с.Часлівці).

968 просмотров. Обсудить (0)