ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ЗМІ

Державній реєстрації підлягають всі друковані засоби масової інформації, що видаються на території України, незалежно від сфери розповсюдження, тиражу і способу його виготовлення.

100 просмотров. Обговорити (0)

Вчора в ряді ЗМІ з'явилася інформація, що під час візиту Президента України Петра Порошенка в Ужгород сталося ДТП за участю президентського кортежу. Інформацію спростували в Головному управлінні Національної поліції України в Закарпатській області.

454 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

На електронну адресу редакції UA-Reporter.com надійшло привітання з Днем журналіста від голови Закарпатської обласної ради профспілок Володимира Фленька:

232 просмотра. Обговорити (0)

Розмова із земляком-газетярем, котрий у царині преси із 1975-го року, а щойно, у 2017-му, став кращим журналістом Закарпаття, отримавши відповідну відзнаку ОДА, облради та грошову премію.

243 просмотра. Обговорити (0)

Українські журналісти знаходяться на передовій інформаційної війни, тому для країни і її жителів вкрай важливі ті медіа, які борються з дезінформацією - найбільшою проблемою.
Відповідну заяву зробила американський посол у Києві Марі Йованович на міжнародній медиаконференції.

233 просмотра. Обговорити (0)

Європейські аналітики вважають, що Путіна стане неможливо зупинити у його впливі на світову політику.

191 просмотр. Обговорити (0)

Дану публікацію можна розглядати і як спробу аналізу того, що відбувається на ринку друкованих ЗМІ в Україні, і як одночасне звернення до наших читачів.

213 просмотров. Обговорити (0)

За результатами моніторингу ЗМІ, проведеному проектом «Медіатека», очільник Закарпатської ОДА став наймедійнішим серед своїх колег.

287 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті найчисельніший етнос після українців — угорці. Їх тут проживає понад півтораста тисяч, і всі вони народилися на цій землі. З плином часу не асимілювалися з іншим національним оточенням, їхня кількість залишається стабільною.

284 просмотра. Обговорити (0)

Згідно з даними перепису 2002 року, українська спільнота налічує 61 091 людину. Це становить 0,3 % всього населення Румунії.

381 просмотр. Обговорити (0)

Протягом січня-листопада 2016 року до територіальних органів ГУ ДФС у Закарпатській області надійшло 103 запити на доступ до публічної інформації, зокрема, з них 8 – від представників засобів масової інформації, 38 – від громадян.

328 просмотров. Обговорити (0)

Засоби масової інформації – це четверта влада, а коли ми говоримо про владу, то у демократичній країні йдеться й про її прозорість.

258 просмотров. Обговорити (0)

Вчора в обласному центрі Закарпаття відбувся круглий стіл, учасники якого обговорювали тему «Регіональні медіа в сьогоднішній Україні: місія і реалії».

202 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса (від 27.09.2016 № 77/01-49) у четвер, 13 жовтня, об 11-й годині у залі засідань Закарпатської облради відбудеться п’ята сесія облради VІІ скликання.

236 просмотров. Обговорити (0)

Опоненти спеціально розтиражовують негативні факти, щоб завдати іміджевої шкоди лісівникам Закарпаття. Останнім часом на певних телеканалах "майорять" новини про статки й домівки лісівників.

326 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській обласній раді профспілок у формі засідання круглого столу підбито підсумки обласного конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок у засобах масової інформації у 2015-2016 роках.

405 просмотров. Обговорити (0)

Вересневу справу про напад на журналістів одного з місцевих телеканалів під час зйомки репортажу про право власності над магазином «Корзо» скеровано до суду.

267 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада підтримала пропозиції президента щодо закону про роздержавлення друкованих ЗМІ і ухвалила його.

275 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 30 листопада, о 9.30 в прес-центрі обласного Центру здоров’я (Ужгород, пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція головного терапевта України Василя Захаровича НЕТЯЖЕНКО.

334 просмотра. Обговорити (0)

Народні депутати ухвалили Закон про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

323 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, 11 вересня в управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій керівництво цієї структури зустрілося з представниками мас-медіа.

289 просмотров. Обговорити (0)

У міськ-райорганах внутрішніх справ краю діють помічники начальників по зв′язках із засобами масової інформації та громадськістю.

222 просмотра. Обговорити (0)

Минуло чотири місяці з часу останніх парламентських виборів. Завершилася перша сесія новообраного парламенту. Після бурхливих революційних подій, що передували цим виборам, народ вкотре повірив у можливість позитивних змін.

833 просмотра. Обговорити (0)

МДО «Депутатський контроль» підозрює голову НБУ у цензурі медіа-матеріалів, які стосуються її корупційної діяльності.

1051 просмотр. Обговорити (0)

Влада України хоче ввести заборону на висвітлення в ЗМІ певних тем. Про це заявив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий. За його словами, такий намір виник через необхідність забезпечити національну безпеку України.

464 просмотра. Обговорити (0)

Головне управління юстиції у Закарпатській області спостерігає порушення засновниками (співзасновниками) місцевих друкованих засобів масової інформації положень статей 16, 33 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» (далі – Закон)...

708 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю та суботу, 4-5 листопада, в Ужгородському прес-клубі відбудуться чергові тренінги у рамках проекту «Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області".

767 просмотров. Обговорити (0)

Забезпечуючи права громадян на свободу слова на виконання повноважень, визначених Законом України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", Головне управління юстиції у Закарпатській області починаючи з 01.03.2006 року зареєструвало (перереєструвало) 130 друкованих засоби масової інформації із місцевою сферою розповсюдження.

1768 просмотров. Обговорити (0)

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.

1764 просмотра. Обговорити (0)

7-9 жовтня цього року у м. Києві з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви відбувся третій фестиваль ЗМІ православних.

890 просмотров. Обговорити (0)