ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Сон

Спосіб 4-7-8 також можна використовувати, коли вам потрібно заспокоїтися
156 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Производительность работы определяется не только тем, сколько всего вы успеваете, но и умением управлять своим временем.

410 просмотров. Обсудить (0)

20 порад мам зі всього світу, щоб забезпечити дитині здоровий сон

165 просмотров. Обговорити (0)

Напевно ви відчували втому навіть після повноцінного сну

118 просмотров. Обговорити (0)

Існує безліч факторів, які можуть вплинути на сексуальний потяг і задоволення. Нове дослідження вчених показує, якщо ви не насолоджуєтеся сексом стільки, скільки звикли раніше, ваш сон може бути однією з причин відсутності задоволення.

533 просмотра. Обговорити (0)

Варто потурбуватися про стан повітря у кімнаті

157 просмотров. Обговорити (0)

Щоб зберегти довгу молодість необхідний здоровий сон

130 просмотров. Обговорити (0)

Група вчених з Британського університету провела серію досліджень, в результаті яких дійшла висновку, що спати в кімнаті з дзеркалами шкідливо як для здоров'я в цілому, так і для якості сну зокрема.

173 просмотра. Обговорити (0)

В інтернеті можна знайти безліч порад про те, як легко і швидко заснути за кілька хвилин. Однак по-справжньому дієвими є лише деякі з них.
Один з найефективніших методів базується на особливій техніці дихання.
Цей спосіб використовується в йозі. Ця техніка дихання називається "4-7-8".
Отже, щоб заснути за хвилину потрібно:
-вдихати повітря ніздрями протягом чотирьох секунд;

343 просмотра. Обговорити (0)

Кожна жінка знає про те, що не можна лягати спати не змив макіяж з особи. Але після важкої роботи або галасливої ​​вечірки, які забирають всю силу ми іноді забуваємо або лінуємося вмиватися перед сном.

161 просмотр. Обговорити (0)

Вчені з Бостона з'ясували, що надмірна тривалість сну шкідлива для здоров'я.

Медики проводили дослідження протягом 13 років. У випробуванні брали участь 2,5 тисячі осіб. Людей розділили на три різні групи. Перша спала менше шести годин, друга - до дев'яти, і остання - понад дев'ять годин на добу.

283 просмотра. Обговорити (0)

Велика помилка людей, які дотримуються жорстких дієт намагаючись скинути зайві кілограми, в тому, що вони починають неправильно свій день. Дотримуючись здорового харчування, правильного способу життя, виконання постійних фізичних навантажень, жінки часто задаються питанням, чому скинуті кілограми раптово з'являються знову.

925 просмотров. Обговорити (0)

То, как мы начинаем свое утро очень важно. Ведь встав не с той ноги, можно испортить весь день. Вот несколько советов, как сделать свое утро позитивным и подарить прекрасное настроение на весь день.

482 просмотра. Обсудить (0)

У більшості випадків хропінням страждають чоловіки. Як би ми не любили своїх чоловіків, хропіння дуже дратівливе і є дзвінком того факту, що організм має певні проблеми зі здоров'ям. Тихе нешкідливе хропіння можна пережити, але гучне і дратівливе не тільки заважає, але і дає зрозуміти про те, що варто виявити причини такого хропіння.

266 просмотров. Обговорити (0)

Яка жінка встоїть перед красивою нічною білизною? Сексуальний нічний одяг дуже привабливий і жінка часто задається питанням вибору зручної шовкової піжами або міні нічного сукні з рюшами, щоб максимально спокусити свого партнера. Вибір стоїть перед кожним індивідуально, можливо ваш коханий любить бачити вас в різноманітній нічній білизні, але спати голяка, як доведено вченими, дуже корисно.

502 просмотра. Обговорити (0)

Група японських вчених з Університету Васеда провела серію досліджень і експериментів, після чого прийшла до висновку, що нестача сну погано впливає не тільки на продуктивність, але і на набір ваги.

289 просмотров. Обговорити (0)

Існує безліч повір'їв з приводу правильного розташування ліжка і пози для сну, щоб прокидатися в хорошому настрої і бути бадьорим протягом усього дня. Від недосипу або не правильно пози, за покликом будильника ми не можемо встати з ліжка. Першим критерієм хорошого самопочуття після сну – це його кількість і друге - це правильна поза, щоб тіло могло відпочити після важкого дня.

208 просмотров. Обговорити (0)

Більшість стикається з проблемою сонливості в денний час. Подібний стан знижує рівень працездатності, з'являється роздратованість, в голові постійно крутиться тільки одна думка, як швидше добратись додому і лягти спати.

169 просмотров. Обговорити (0)

Група британських дієтологів провела дослідження, в результаті якого дійшла висновку, що деякі продукти можуть поліпшити якість сну, а від деяких у вечірній час потрібно повністю відмовитися.

202 просмотра. Обговорити (0)

Вчені з'ясували, що якість сну впливає на жіноче лібідо.

Вчені провели дослідження, в якому брали участь 94 жінки у віці від 50 до 79 років у постменопаузі. 56% представниць прекрасної статі були задоволені інтимним життям.

203 просмотра. Обговорити (0)

Вчені з Америки і Швеції з'ясували, при яких умовах можна змусити організм засинати в один час.

Дослідники спостерігали за людьми, у яких були проблеми зі сном. Кілька людей відправляли щотижня в похід на природу. Решта сиділа вдома. Як з'ясувалося, перша група у будні дні відновлювала режим, а друга - продовжувала мучитися.

212 просмотров. Обговорити (0)

Каждому знакомо чувство, когда ненавистный будильник вырывает вас из сладкого сна на самом интересном моменте. Вы долго не можете прийти в себя, понять, где вы, и весь день чувствуете себя разбитым. Но к счастью, есть способ всегда просыпаться легко.

1438 просмотров. Обсудить (0)

Об этом он сказал на встрече с педагогическим коллективом и студентами Острожской академии.

615 просмотров. Обсудить (5)

Есть несколько причин, которыми пытаются объяснить, почему нельзя фотографировать спящего человека:

729 просмотров. Обсудить (0)

Эти различия могут обуславливаться разной структурой мозга мужчин и женщин, а также гормональными изменениями, которые влияют на организм в течение дня.

471 просмотр. Обсудить (0)

Есть несколько действенных способов, как вернуть энергию и бодрость утром. Даже, если вы не спали целую ночь.

547 просмотров. Обсудить (1)

По мнению ведущих экспертов из Соединенных Штатов Америки регулярный ночной отдых, который длится более 8 часов – вредит самочувствию людей.

748 просмотров. Обсудить (0)