ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

школа

В высокогорном селе Вышка завершают строительство современного комплекса, где разместятся школа, детсад, сельсовет, амбулатория, почта и полицейский пункт.

379 просмотров. Обсудить (0)

В полиции рассказали, что родители пострадавшей сразу написали заявление, сейчас открыто уголовное производство за нанесение умышленного легкого телесного повреждения.

150 просмотров. Обсудить (0)
Загрузка...
Діти не встигають на уроки або ж очікують під зачиненими ще дверима школи. І всьому виною – графік руху ужгородського маршрутного таксі №7-Д.
133 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні учні повернулися з осінніх канікул на навчання. Наразі заклади на 100% готові до опалювального сезону.

205 просмотров. Обговорити (0)

В школах вскоре изменится метод обучения точным наукам и появится новый предмет в учебной программе. В Министерстве образования и науки Украины уже занимаются разработкой проекта.

774 просмотра. Обсудить (2)

Сегодня в школах Ужгорода начался недельный отдых, школьники отправились на осенние каникулы

584 просмотра. Обсудить (0)

Ужгородский отдел полиции начал уголовное производство по факту хулиганства в местной школе. Правоохранители установили, что к правонарушению причастны двое 16-летних юношей. Подозреваемых опросили.

794 просмотра. Обсудить (1)
За словами представника поліції, наразі затримано двох осіб, один із яких обґрунтовано підозрюється у злочині, який визначається однією з частин статті 296 Кримінального кодексу України. Ймовірно йдеться пр застосування перцевого газу.
452 просмотра. Обговорити (0)

У всіх школярів, які звернулися до медиків, помітна симптоматика отруєння перцевим газом.

185 просмотров. Обговорити (0)

Об этом ЧП в 9-й ужгородской школе, в сети Фейсбук сообщил Александр Богданов и выложил соответствующие фото.

1177 просмотров. Обсудить (0)
В ужгородской специализированной школе №5 установили восемь солнечных панелей.
538 просмотров. Обсудить (0)

11 октября, в коридоре Николаевской школы № 29, расположенной по улице Гетьмана Сагайдачного (бывшей ул. Ватутина), 124, обвалился кусок потолка вместе с люстрой.

132 просмотра. Обсудить (0)

І це не слухи, це – реальність. Колегам – усім і кожному особисто дякують за розуміння, за теплі стосунки у колективах, у яких працювали, та просять не втрачати віру у краще завтра, адже є сподівання, що нарешті усім подарує незалежна країна, якій, яка і всім нам, бажають процвітання та невпинного руху уперед.

673 просмотра. Обговорити (0)
Ще на початку вересня український парламент ухвалив новий закон про освіту, а згодом його підписав Президент Петро Порошенко. Експерти назвали документ прогресивним та реформаторським. Але більшість позитивних змін загубилося у морі критики його сьомої статті, яка стосується мови викладання. Нею стає винятково державна – українська.
181 просмотр. Обговорити (0)

В селе Соломоново Ужгородского района Закарпатской области лица, которые представились сотрудниками СБУ, сняли со здания местной школы венгерские символы. Венгерская община планирует подать жалобу в правоохранительные органы.

815 просмотров. Обсудить (10)

Співробітники Іршавського відділення поліції під час моніторингу місцевих засобів масової інформації виявили та перевірили повідомлення про те, що учні 10-го класу вживали спиртне безпосередньо посеред навчального дня.

193 просмотра. Обговорити (0)

Євреї стали селитися в Мукачеві, який входив до складу угорських земель імперії Габсбургів, в середині 17 ст.

164 просмотра. Обговорити (0)

В oднoму з пoлoгoвих будинків містa Левa 12-річнa дівчинкa привелa нa світ здoрoвoгo мaлюкa вaгoю 2 кг 500 г.

1079 просмотров. Обговорити (0)

Недарма, очевидно, мер Львова Андрій Садовий так тепло прийняв після прориву державного кордону між Україною та Польщею людину з гарячою грузинською кров’ю.

158 просмотров. Обговорити (0)

Так-так, саме Україну частеньку звинувачують закарпатські угорці у своєму незнанні державної мови.

227 просмотров. Обговорити (0)

Постійно, можна мовити — щомиті, мистецтво присутнє в житті учні Ужгородської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням мов.

258 просмотров. Обговорити (0)
Від батьків першокласниці із Донецька, які з батьками переїхали до Ужгорода вимагали гроші на ремонт класу. Це для них стало дивиною. Вони почали цитувати закони і відмовилися заплатити. Довкола грошей розгорівся справжній скандал. Про це у Facebook написав блогер Андрій Шокотко.
206 просмотров. Обговорити (0)