Кам’яницькі "Карпати" — у півфіналі зимової футбольної першості

24 апреля 2024 среда
    57 переглядів

У с.Сторожниця зіграно останній груповий поєдинок зимової першості Ужгородського району Закарпаття між командами «Карпати» (с.Кам'яниця) та «Слован-Йовро» (с.Сторожниця).Місцевим футболістам, аби вийти до півфінальної стадії, необхід но було перемогти з великим рахунком (перевага мала бути у 3 м'ячі), щоб обійти своїх суперників у кількості забитих м'ячів. Здавалось, що це під силу сторожницьким футболістам, особливо, коли вони в першій сорокап'ятихвилинці відкрили рахунок. Але в другому таймі гравці «Слован-Иовро» на більше не спромоглися, навіть за 6 хвилин до завершення зустрічі пропустили м'яч у власні ворота.

Отож, поєдинок завершився з рахунком 1:1 і подальшу боротьбу у зимовій першості продовжить команда з Кам'яниці. З цієї групи за місце у півфіналі наступної неділі бороротимуться команда «Віола» з с.Худльово та «Деренівська купель» (Нижнє Солотвино). З іншої підгрупи до 1/2 фіналу зимової першості Ужгородщини пробилися ФК «В.Лази» та ФК «Вовкове».