Закарпатець став чемпіоном України у штовханні ядра

19 квітня 2024 п'ятниця
    71 переглядів

Радісна звістка надійшла з Ялти, де наприкінці минулого тижня проходив чемпіонат України з легкої атлетики. Закарпатський богатир Микола Бородкін виборов звання чемпіона України у штовханні ядра, штовхнувши снаряд на 19 м 59 см, що принесло йому золоту медаль чемпіона країни.

537.jpgДо речі, нещодавно Бородкін-молодший встановив рекорд Закарпатської області. Нагадаємо, що попередній рекорд протримався ЗО років, і належав Бородкіну-старшому.
    Окрім Миколи Бородкіна, відмінний результат на чемпіонаті України з бігу на 400 м/б показав і бар'єрист Сергій Топорков, який фінішував четвертим. Юніор із Закарпаття прогресує від змагання до змагання. Нещодавно Сергій виконав норматив майстра спорту з бар'єрного бігу на одне коло. На цей раз йому не вистачило якоїсь миті, щоб завоювати медаль чемпіонату України.
    Будемо сподіватися, що молодий перспективний легкоатлет добіжить до першої сходинки п'єдесталу вже найближчим часом.