ФУТБОЛ. "Закарпаття" очолило турнірну таблицю першої ліги

18 квітня 2024 четвер
    52 переглядів

У неділю, 16 листопада, завершився 18-й тур першості України серед команд першої ліги. «Закарпаття», скориставшись осічкою «Оболоні», очолило турнірну таблицю.

Нагадаємо, що ужгородці в Щасливому перемогли «Княжу» − 3:1, хоча вже на 3-й хвилині пропустили швидкий гол. Проте, у другому таймі «Закарпаття» довело свою перевагу в класі. Спочатку Владислав Микуляк відновив рівновагу в поєдинку, а згодом Едді Домбрайе та Сергій Давидов ще по разу засмутили голкіпера господарів. «Оболонь» також забила тричі, але цього їй не вистачило аби відсвяткувати вікторію над одним із аутсайдерів − «Прикарпаттям». Виграючи після першої половини гри з рахунком 3:1, «пивовари» примудрилися пропустити двічі − у підсумку нічия 3:3. Максимум залікових балів здобув «Севастополь» у двобої із «Динамо-2» завдяки влучному удару Альберта Шахова − 1:0. Ця перемога дозволила підопічним Олега Лещинського наблизитися до другої сходинки на відстань у три турнірні очка.

15-16.11.08. 18-й тур

«Княжа» (Щасливе) − «Закарпаття» (Ужгород) − 1:3, «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) − «Оболонь» (Київ) − 3:3, ПФК «Севастополь» − «Динамо-2» (Київ) − 1:0, «Геліос» (Харків) − «ІгроСервіс» (Сімферополь) − 1:1, «Кримтеплиця» (Молодіжне) − «Волинь» (Луцьк) − 1:0, «Фенікс-Іллічовець» (Калініно) − «Десна» (Чернігів) − 1:2, «Дністер» (Овідіополь) − ПФК «Олександрія» − 1:1, «Енергетик» (Бурштин) − «Сталь» (Алчевськ) − 1:3.

Становище лідерів: «Закарпаття» − 38 очок (17 матчів), «Оболонь» − 37, ПФК «Севастополь» − 34, «Волинь» − 27, «Сталь» − 25, «ИгроСервіс» − 25, «Десна» − 25…

Наступний тур відбудеться 21-23 листопада.