ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country

У НПП «Синевир» екологи виявили масові підпали 100-річних дерев (ФОТО)

НПП
НПП "Синевир". Екологи б’ють на сполох!

У Національному парку виявили велику кількість підпалених дерев - вікових смерек.

Екологи припускають, що це можуть робити як і посадові особи НПП, так і місцеві мешканці. Однак, поки що, однозначної відповіді – немає.

Екологи ЕПЛ Тєстов Петро та Норенко Катерина відвідали НПП «Синевир» з метою ознайомлення з його природними комплексами та з перевіркою інформації щодо можливих порушень, яка була оприлюднена в інтернеті. Враження та висновки дуже суперечливі, — йдеться на офіційному сайті ЕПЛ.
У НПП «Синевир» виявили підпалені біля коренів дерева. Екологи припускають, що це можуть робити як і посадові особи (аби відвести дерева під рубку), так і місцеві мешканці (аби уникнути покарання за самовільну рубку, бо штраф за пошкодження дерева – значно менший).
«Найбільш оригінальну версію ми почули від працівників НПП, які запевняли, що більшість підпалів – це наслідок дій дітей, які використовують смолу як жуйку, і палять дерева, щоб вони почали виділяти смолу», — зазначають екологи.
Також фахівці підкреслюють: «Екологи ЕПЛ не бачили такої кількості підпалів на жодній іншій обстеженій ними території, а в «Синевирі» бачили це на різних ділянках у різних ПНДВ. При чому бачили і старі, і свіжі підпали. Це свідчить, що така практика існує в НПП «Синевир» протягом багатьох років. Підтверджує це і опитування туристів, які піднімалися на Негровець та інші вершини НПП у минулому і спостерігали ту ж картину. На жаль, де-факто НПП «Синевир» не в повній мірі виконує свою першочергову функцію – природоохоронну».


Інтернет-видання
UA- Reporter.com

Комментарии

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
Обмеження в 180 символів, залишилося: 180
  • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li><img>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
тест против спам-ботов