ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Байкер з Ужгорода доїхав до острова Кріт! (ВІДЕО)

    29 березня 2024 п'ятниця
    70 переглядів
    Ужгородець таки дістався до острова Кріт.

    Ужгородський байкер Олег Неживий разом із колегою з Одеської області доїхали на мотоциклах до Кріту.



    Цей острів на Сході Середземного моря став останньою територіальною крапкою в Європі, де мандрівник ще не бував.


    Традиційно, дорогою до омріяного Кріту байкер відвідав ще кілька цікавих міст. Першою зупинкою стала Республіка Косово з її столицею Приштіною. Місто цікаве – зізнається Олег, утім це і досі терра інкогніта для багатьох. Туристів тут мало, та й уклад життя доволі своєрідний, але разом з тим не менш унікальний.


    Олег «Полярник», байкер-мандрівник


    Поразило за счёт чего они живут, очень дорогие машины, тотальное строительство везде. Специально смотрел за людьми – люди очень аккуратны, приветливы. Но всё равно мусульманский уклад жизни – бесконечные торговые точки, магазины, мастерские, кафешки.


    А далі його чекала сонячна і привітна Греція. І перша зупинка – в унікальному місті Метеори. Саме тут знаходиться монастирський комплекс 15 століття, який називають восьмим дивом світу. Храми побудовані на гігантських обривистих скелях. Досі залишається загадкою як такі споруди вдалося звести на висоті. Усі 6 монастирів – діючі. Цей комплекс у Метеорах – один із найпопулярніших туристичних місць в Греції.


    Олег «Полярник», байкер-мандрівник


    Все монастыри открыты, но не все территории открыты для посещения. Входной билет 3 евро. Сама атмосфера – на улице жарко, а внутри прохлада. Ну и сам факт – добраться. Как люди туда добрались. Когда-то потоки воды вымыли эти участки и получились так называемые «пальцы», на которых стоят монастыри. 150 лет вокруг этой территории были турки и они не смогли покорить эти монастыри и не смогли их омусульманить. Они сохранили православие.


    Щодня нові емоції та враження – згадує Олег. І коли здається, що вже нема чому дивуватись, доїжджаєш до нового місця і знову захоплюєшся. Так, столиця Греції Афіни вразили мандрівника не лише чистотою, а й величчю Акрополя та вмінням берегти споконвічні традиції.


    Олег «Полярник», байкер-мандрівник


    Я поставил в афинах две цели – посмотреть Акрополь и посмотреть смену греческого караула. Акрополь – грандиозное сооружение. Сейчас идет реставрация. Входной билет на территорию Акрополя – 30 евро. Понимаешь, что это действительно величаво – 2 тысячи лет сооружению. Ну и караул. Гид рассказал, что эти солдаты, которых в переводе с греческого называют партизанами, охраняют могилу солдата, который погиб. И эта форма греческих партизан периода войны с Турцией. Солдаты в парадной форме одеты в юбки, на той юбке 400 складок, по количеству лет, которые Греция была под Турцией. Поэтому каждый солдат должен эту складу разгладить сам. И ботинки подбиты кожей с медными гвоздями, с бомбончиками.


    Ну а далі мандрівника чекав паром і поїздка до Кріту, який називають шедевром серед грецьких островів. Острів, де переплелись міфи і реальність.


    Протягом кількох днів на Кріті Олег намагався побачити найвизначніші місця острову. Розпочав із міста Хан’я, який в давнину був столицею Кріту. А тутешній венеціанський порт – це свого роду подарунок від епохи правління візантійців та венеціанців. Ну і звісно, який же острів у морі без розкішного пляжу. Хан’я відома чудовими пляжами. А поєднання архітектури і природи – це ідеальне місце для любителів активного відпочинку – каже Олег. Та й загалом, додає мандрівник, Кріт вартий того, аби його об’їхати повністю.


    Олег «Полярник», байкер-мандрівник


    Поражает именно то, что венецианцы оставили самый большой след. Во всех больших городах есть крепости, которые строили венецианцы и специальные лагуны, где стояли галеры. На второй день мы посмотрели городок Георгополис. Это пляжный курортный городок и там рядом пресноводное озеро Курнас. А с него спустились к городку Ираклион. Как столица город ничем особенным не отличается. Очень понравился городок Агиониколаус, где рядом с морем пресноводное озеро. Ну и на закуску мы оставили себе пляж Вей, где находиться эндемическая пальма, которой нет больше нигде в мире. И классический пейзаж Карибского моря – песок, пальмы. Тепло и дорога обратно через красивое нагорное плато высотой до 1500 метров.

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору